Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom megígérte nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom megígérte nekem, hogy elmondaná, hogy ha már nem szeretne vagy nem akarna tovább velem lenni, akkor elhihetem neki?

Figyelt kérdés
Mostanában furán viselkedik, nem mondja, hogy szeret, kevesebbet bújunk össze stb. Félek, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkban. Én viszem túlzásba az aggódást vagy hallgassak a megérzéseimre, mert úgy sem fogja megmondani, hogy ha valami baja van, csak lelép.
2010. dec. 18. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak roszabb lesz a helyzet, vagy szomorú, akkor kérdezd meg, hogy mi bántja...Mert olyan furcsa...De ne zaklasd, inkább beszélj vele.
2010. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem tőle egy párszor, hogy mi a gond. Azt mondta semmi. De érzem, hogy megváltozott. Írtam neki ma sms-t, hogy szeretem erre ő csak annyit írt vissza,h puszi:@ El vagyok keseredve:(
2010. dec. 18. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet egyszerüen csak rossz időszaka van!!A "szeretlek" szónak nem szabad ekkora jelentőséget tulajdonítani..Érezni, és éreztetni kell nem mondani..Támogasd, és szeresd , de ne szavakkal..Érezze hogy jó hogy vagy neki, hogy Neked bármit elmondhat..Ki fog bukni az is ha valami elmúlt nála..Egyébként ha mindig mondod azzal csak azt érezteted vele hogy lelkiismeret furdalás nélkül nem mondhatja ki ha arról van szó..Már pedig az őszinteség nem bűn..Akkor sem ha sajnos néha nagyon fájdalmas..
2010. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!