Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végleg le kell mondanom róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg le kell mondanom róla?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem eszméletlenül tetszik. Viszont elég nehéz az ügy, nagyon sok minden az utamban áll. A fiú MSN-je megvan, de általában nem beszélünk, csak ha én írok neki. Az egyik lánnyal facebookon nagyon imádják egymást, mindig írnak egymás üzenőfalára csupa szívekkel. A sráctól érdeklődtem, hogy járnak-e, de azt mondta nem. Másoktól is megtudtam, hogy a fiúnak tetszik, de a lány csak hülyül. És az is baj, hogy a legjobb barátnőm is rá hajt. Sőt, a fiúnak kellett levakarnia magáról.

Szerintetek végleg mondjak le róla?


2010. dec. 19. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha folyton csak Te irkálsz neki, és ő soha, az azt jelenti, hogy egyáltalán nem érdekled. Főleg, más lányoknak meg írogat bőszen. A barátnőddel meg beszéld meg ezt a dolgot, nehogy ő jöjjön rá, hogy tetszik neked is a pasi. Jobb az őszinteség.
2010. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A barátnőm már tudja, mindvégig tudta, az első pillanattól. Csak ezután tetszett meg neki is...

És köszi a választ!

2010. dec. 19. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinted megérdemel téged s nagyon szereted,akkor tegyél meg mindent! Ha nem kellesz neki akk ne bánkódj, gondolj arra,hogy ő veszített el egy értékes lányt,aki mellesleg szerette! De próbáld meg és legyél tisztában azzal h mit akar tőled, így aztán könnyebb lesz neked is. Hiszen mindig jobb azt bánni amit megtettél, mint amit nem.... Sok sikert....... majd irj,h mi lett ok?
2010. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, még próbálkozom. :) Köszi.
2010. dec. 19. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ír rád nem azt jelenti h nem tetszel neki csak épp lehet más dolga van ... rám 2 csaj szokott rámírni én nemszoktam rájuk de attól még bejöhetnek.
2010. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is igaz... Azt tudom, hogy elég forgalmas élete van. Köszi.
2010. dec. 19. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!