Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek végleg túl?

Figyelt kérdés
4 hónapja szenvedek a volt bnőm miatt... tudom, hogy egy rhadt rbanc, ez már kiderült számomra, de mégse tudom túltenni magam. mit tegyek, hogy átlendüljek?
2011. szept. 4. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindig legyen eszedbe és ne csak most h egy retkes r*banc
2011. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Járj el a haverokkal valahova az egyetlen mód hogy ne a csajra gondolj.
2011. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Újíts be egy újat, addig el enm felejted a régit...
2011. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, öcse.
2011. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
viszonylag sokat eljárok bulizni meg chillelni haverokkal és barátokkal, játszom zenekarban, floorballcsapatban, járok airsoftozni, meg úgy általában mindenfélével elfoglalom magam. lefeküdtem más lányokkal is, hátha úgy könnyebb lesz (összejönni nem akarok, ez azzal is kicseszés lenne akivel összejövök). és általában jól vagyok. de vannak napok, néha hetek, amikor teljesen összeomlok, és bármit megtennék, hogy újra mellettem legyen. ez normális? elmúlik?
2011. szept. 4. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatra se felejtsd el, hogy egy rohadt ribanc. Az már jó, ha az elméddel felfogod. Hamarosan a szíved is el fogja engedni. Addig pedig éld az életed, tanulj, dolgozz, legyél a barátaiddal.
2011. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik. Én is ezen megyek át amúgy, mi 2 hónapja szakítottunk, csak én nő vagyok. Nekem is vannak egész jó napjaim, mikor úgy érzem, lassan képes leszek túllépni, aztán vannak k.rva szar napok, amikor rámzuhan a hiánya és az, hogy még mindig szeretem. Pszichológus barátnőm mondta, hogy kb 1 év a teljes gyógyulási idő, ha nagyon erősen kötődtél érzelmileg, olyan mintha gyászolnál (és ez sajnos független attól, mekkora gennyláda volt a másik). Ha szar kedved van, éld meg, sírj, ha az jön. Jobbulást mindkettőnknek!
2011. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"4 hónapja szenvedek a volt bnőm miatt... tudom, hogy egy rhadt rbanc, ez már kiderült számomra, de mégse tudom túltenni magam. mit tegyek, hogy átlendüljek?"


Huhúúú haver, mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Nekem is ez a bajom már több mint fél éve, csak nekem annyival rosszabb, hogy nekem csak az elmúlt 1 hónapban újult ki. Addig nem foglalkoztam vele (ill. nem értem rá foglalkozni, meg én is etettem magam a gondolattal, hogy amennyire jól nézett ki, annyira undok patkány belül).

Az előzőből viszont úgy gyógyultam ki, hogy lett egy másik csaj, aki megtetszett és összejöttem. Na de most nincs a láthatáron ilyen:((((

2011. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálatok pasiknál az a baj, hogy nem sírjátok ki magatokból a fájdalmatokat, pedig iszonyú megkönnyebbülést ad és minél többet beszélsz róla, annál jobban átlátod az egészet és gyorsabban letisztul, mi miért lett úgy. Az utolsó hozzászólónál is azért jött ki késleltetve a fájdalom, mert elnyomta, ahelyett, hogy kerített volna egy bizalmas barátot, akinek nem ciki lelkizni, és igen, akár sírni. Meg kell élni a fájdalmat a gyógyuláshoz.
2011. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát az tény, hogy nem sírtam. amikor szakítófélben voltunk akkor egyszer, de akkor nagyon. azóta nem jött semmi. nem éreztem késztetést. pont tegnap este találkoztam még az ő előtti barátnőmmel kicsit beszélgetni. ő látta (pedig ált mindenki elől el tom titkolni), hogy nagyon szarul vagyok, és mondta h beszéljek róla, meg hogy jobb lesz. de vhogy nem jöttek a számra a szavak
2011. szept. 4. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!