Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom, hogy a barátom komment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, hogy a barátom kommentel más csajok szexi képeihez, meg 'lájkolja' facebookon. Nagyon bánt! Mit tehetnék? Talán én nem tetszem neki eléggé, azért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
19L, Ő 20F
2010. dec. 20. 07:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy ez bánt/ zavar téged. Mit akarsz a párkapcsolattol, ha ilyen alapvető dolgokat nembeszéltek meg?

Fő az őszinteség.

2010. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is lájkolta az egyik csaj képét és én ezt mikor megláttam eléggé kiakadtam és elmagyaráztam neki, hogy ez nem megy így. Gondoljon bele ha én is félpucér pasik képére lájkolnék. MOndtam hogy nem esik jól, és aztmondta hogy soha többet nem csinál ilyet, bele sem gondolt, hogy ez milyen hülyén jön ki. Hát igen, eléggé. szóval mondd meg neki, hogy ez így nem megy, egy kapcsolatba ne legyen már ilyen. Utálom az összes ilyen oldalat.
2010. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Kapard ki a szemét! :D

Lájkold te is a fiúkat. Ez semmivel sem durvább, mint amikor az utcán megnéz egy csinos lányt. Azt se lehet neki megtiltani.

Annyit jelent, hogy érdeklik a nők, tehát nem meleg. Akkor kezdj el idegeskedni, ha fiúk képeivel csinálja ugyanezt.


Ne legyetek már ennyire hisztisek!

Gondolom, mióta barátotok van, ti meg se néztek egy döglesztő pasit az utcán, és ha kaptok egy linket, hogy a kedvenc sztárotok ábrázolja félmeztelenül, megnyitás és gondolkodás nélkül törlitek.

2010. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amióta szerelmes vagyok, nem érdekel más férfi, semmi különöset nem látok egy idegen félmeztelen pasas látványában, de komolyan.:) Ezért tudom némileg megérteni a kérdező kételyeit, hiszen elég nyomasztó lehet, amikor azt érzed, hogy te rá sem nézel másra, ő pedig ezzel szemben idegeneknek bókolgat virtuálisan. Ez nem az a kimondott hiszti, csak azt szeretné érezni, hogy viszonzott a ragaszkodása. Beszéljétek meg és te is "lájkolgass" ezek után nyugodt szívvel.:D
2010. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Istenem...a 21. század párkapcsolati problémája "a barátom lájkolt egy csajt facebookon:(" hova jutunk így??


Az ilyen lányokat sosem értettem. De mindig azt veszem észre, hogy 95 %-ban ilyenen csak a lányok buknak ki, a fiúk soha. Talán azért drága csajok, mert mondok valamit: a pasitok az utcán ugyanúgy megnéz minden csajt, minden mellet, minden segget. Ha a haverjaival van, talán el is szólja magát hogy "hú de megb..nám azt a csajt". stb stb. És hogy ez miért van? Azért, mert attól még hogy valaki szerelmes, nem vak. Attól még mert szeretem a barátnőmet, nem fogom egy egyértelműen gyönyörű csajra azt mondani hogy szerintem csúnya, mert hazudnék. Ami szép az szép. Én sem várnám el a barátnőmtől, hogy Brad Pitt-re, vagy nemtom ki a jó pasi mostanában, csak az én kedvemért azt mondja hogy csúnya, hiszen mi értelme lenne? tudom hogy nem úgy gondolja.


Kedves kérdező, neked nem tetszik senki más? csak a barátod? érdekes...


Örülök hogy nem ilyen lány a barátnőm. Nyugodtan mondhatom előtte akármilyen csajra h jól néz ki, és ő is előttem akármilyen férfira, sosincs besértődés.

2010. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Aki nem érti, miért zavar valakit, ha a barátja lájkol egy szexi csajt valami közösségi oldalon, az azt érti, hogy egy pasi egyáltalán miért lájkol szexi csajokat? Ez ugyanolyan gyerekes, mint az, ha valaki besértődik ezért. Szerencsére a párommal mi nem foglalkozunk ilyen hülyeségekkel, így nincs is miért megsértődnünk.

A másik, hogy ha én tudom, hogy a párom valamilyen téren nem egészen biztos magában, akár a kinézetével, akár bármi mással kapcsolatban, nem kezdek el előtte másokat dicsérni.

A nőknél ez a kinézet, alak stb. téma olyan, mint a pasiknál a méret és a teljesítmény. Nem kezdem el sorolni annak akit szeretek a régebbi kapcsolataimat, hogy te is jó vagy szívem, de hogy az a Béla milyen jó volt....! :D

2010. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lájkolj pasikat. Fogd meg a dolog másik végét, és szorítsd erősen!
2010. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

13:14es


Annak tényleg én sem sok értelmet látom h lájkolgatsz szexi csajokat meg írogatsz a képeik alá. Én csak ezt a hasonlóság miatt kivetítettem arra hogy valaki másra is azt mondod h jól néz ki. Mert azok a csajok akik egy sz@r közösségi oldalon tett dolog miatt besértődnek, azok azon is besértődnek ha a barátjuk akármelyik másik csajra azt mondja hogy szép, vagy tetszik neki. És ezt nem értem. Egyből féltékenyek lesznek a másikra. Hiába van a csaj szemében a másik csajnak nagyobb melle, stb, a fiúja azért van vele mert szereti. De ettől még észreveszi ha valaki szép. De oké, akkor egyezzetek meg hogy előtted semmi ilyesmit nem csinál. A haverokkal úgyis megnéz mindent csajt :D

2010. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem értettem ,hogy miért van az hogy szinte csak a nőket bántja e dolog! teljessen természetes ha egy pasi azt mondja egy lányra fotón neten brhol,-hogy szép!!! Tudomásul kéne venni miden nőnek ,hogy nem egyedül vannak a földön s minden pasinak vér folyik az ereibe nem viz arról nem is beszélve ők sokkal álszentebbek mint a pasik -hiszők azok akik MINDIG VÁLLTOGATJÁK A PASIJUKAT FÉLRELÉPNEK!!! Ez akkor érdekes nem jelent nekik gondod de ha az adott pasi megjegyzést tesz egy lányra akkor már a plafonon vannak??? Talán a lányoknak magukba kéne szállni egy kicsit!!!
2010. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Na szerintem teljesen igaza van a "kérdezőnek"!

A barátnőm,állandóan azon a szar Facebook-on lógott,a volt barátjainak irt az üzenőfalára,meg más számomra ismeretlen pasiknak "lájkolta" a dolgait,ez nagyon idegesített,és rohadt bántó volt,ahelyett hogy nekem irt volna 1 sms-t vagy bármi más.....

Most 1 hete szakítottam vele,töröltem magam arról a szar faszbúúúkról is!azóta meg kapar utánam nagyon,hogy ő nem tud nélkülem élni,és hogy adjak neki még 1 esélyt.......

Szóval biztos tetszel neki,csak unatkozik vagy valami és azért nyomatja a Facebookot....

2010. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!