Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogproblémám van, és azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogproblémám van, és azóta nem igazán merek nőkkel ismerkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy csúnya balesetem munkámból adódóan,és a bal első metszőfogam tőböl letört,a mellette levő kis metszőfogam pedig roncsolódott.Az egész megcsináltatása több mint 100 ezer ft az 5 korona miatt,amit fel kell rakni.Hadd ne mondjam,hogy nem igazán van ennyi pénzem.Mit tegyek?
2009. jan. 23. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Spórolj.
2009. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
szerinted???keress ra. nekem azert voltak onertekelesi problemaim, mert kuszak voltak a fogaim, 20 evesen egy nyaron kulfoldon azert dolgoztam, hogy ki tudjam fizetni a fogszalalyzot, ami 400 ezerbe kerult. Nekem megerte, mert azota legalabb merek mosolyogni, nem ugy mint elotte. Te dontsd el, fontos e neked, ha igen, akkor sporolj ra, mas megoldas nincs.
2009. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Keresek,de havi keresetem nem takarja be a kezelést...Így kb. két hónapig tart,mire meg tudom csináltatni.De addig mit tegyek?Üljek itthon a fejemből bambuljak ki,és élvezzem az egyedüllét adta örömöket?????
2009. jan. 23. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Apu fogorvos, nem maszek. Ha Székesfehérvár földrajzilag elérhető számodra, akkor jóval olcsóbban is biztosan elvállalja, a technikusa nem aranyárban dolgozik- meg ő sem, a referencia az én 4db koronám.:)

Ha érdekel, privit írjál.

2009. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Ugy latom, nem az onertekeleseddel van a gond, hanem az ertekrendeddel. Dontsd el, mi a jobb: ket honapig nem csajozol, megkeresed a penzt, es utana egesz eletedben batran mersz barkit leszolitani, mert ismet szep a mosolyod, vagy nem csak ebben a ket honapban hanyagolod a noket, hanem "lejjebb adod" az igenyeidet, mig talalsz egyet, aki kepes "fogproblemad" ellenere is szeretni.
2009. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy az első négy fogért nem kell fizetni... Persze, ha nem magánrendelőbe mész, mert ott a fém tömésért is kell fizetni.
2009. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
A fogmegtartó kezelések az orvosnál ingyenesek, de a technikusok nem dolgozna ingyen- márpedig a koronát és a hidat ők készítik.
2009. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Srapnel ***** válasza:
85%
2 hónap? Öcsém, mások évekig vannak egyedül, egészséges fogazattal. 2 hónapot ki lehet bírni. Ne viccelj már.
2009. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Aki 14:17-kor küldte a hozzászólást:

Haver,én 15 éves korom óta nem voltam egyedül...SOHA!!!

Amúgy sikerült megoldani a problémát,legalábbis úgy fest...Köszönöm szépen annak a hozzászólónak,akinek apuja fogtechnikus:).De ennyit erről...Akik évekig vannak egyedül,azok nem csak a másikban kereshetnek hibát.Ha valaki annyi ideig egyedül van,várva arra,hogy majd a szájukba száll a sült madár:),azok nagyot tévednek.Igaz,otthon ülni,és gondolkozni az élet fontos dolgain...Az tényleg nem vezet semmire:)Mellesleg nagyon nagy szerencsém volt,mert találkoztam egy olyan lánnyal,akit ez nem érdekelt...Holnap lesz a 2.randink:)

2009. jan. 23. 23:12
 10/14 A kérdező kommentje:
És a legszebb,hogy a kérdés feltevése után 3 órával ismerkedtem meg vele,és ő kérte a következő találkozást holnapra:)
2009. jan. 23. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!