Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan érzésem van mintha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan érzésem van mintha a világ össze esküdött volna ellenem. Egyszerre veszítem el a barátaimat és a kiszemelt srácot is. Mit tegyek? (lent).

Figyelt kérdés

Kezdem a fiúval. Jó barátok voltunk, de amióta ismeri az egyik osztálytársam ő az új kedvenc. Talán mert friss husi. Szeretem ezt a srácot viszont ő nem tudja mivel az utóbbi időben nem nagyon beszélünk, és elég bunkó lett. A lány nagyon nyomul rá a fiú pedig nem ellenkezik. De velemis ez volt, velemis jóban volt.. Talán ezzel a lánnyal is csak pár hónapig lesz jóban..?

mit csináljak..porbáljak újra barátkozni vagy tűnjek el az életéből:/


A másik dolog a barátnőim. Mi vagyunk az osztályban a 'menők' és nem egóbol mondom. De valamiért most 'kiutáltak' és sokat sirtam és elöttük is. Most beszélő viszonyban vagyunk de nem annyira jóban mint régen. Kérdeztem miért volt ez nem tudtak válaszolni..

Úgyvolt h szilveszerkor az egyik lánynál aszom de akkor még minden a régi volt.. most nem tudom h lesz.

Rákérdezzek? ha igen hogy és mikor?

azt nem hiszem h ők kezdeményeznének elég mivel túl büszkék. és ők megmaradtak egymásnak..:/

Minden egyszerre megy tönkre..


2010. dec. 21. 17:49
 1/8 szamóca. ***** válasza:

hát az úgy szokott lenni.

ne aggódj, majd minden rendbe jön. a sráccal nem tudsz mit kezdeni, a barátnőiddel próbáld tisztázni a dolgot, és kereds őket. te ne legyél büszke... bár nemtudom nekem nem kéne olyan barátnő aki túl büszke hogy keressen, de ez más kérdés.

ne arra krdezz h mehetsz-e akkor szivleszterkor, hanem utalj rá hogy menni fogsz... pl kérdezd meg ők miben lesznek, vagy tökömtudjah ogy megy ez nálatok... vmi ilyesmire.

2010. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj..átalános iskolákban mindíg vannak ilyen "menő" lányok. én sosem tartoztam közéjük, bár jóban voltunk. az ilyen barátságok nem igazi barátságok. késöbb majd rájöttök. most ne foglalkozz velük, figyelj inkább a többi osztálytársadra, ismerkedj azokkal, akikkel eddig még csak 2 szót beszéltél. ők is vannak olyan jó emberek, mint a menők.


a fiuval kapcsolatban pedig: ha ilyen könnyen túllép rajtad, akkor felesleges vele foglalkoznod. lesz még bőven időd a pasizásra. majd lesz egy olyan srác, akit nem fog érdekelni a friss hús, és csak téged akar

2010. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Remélem minnél hamarabb(:

A sráccal az a baj, hogy egyszerűen..még amikor bunkó köcsög akkorsem tudom utálni vagy elfelejteni...

Hát a szilveszter..fogalmam sincs mi lesz..De azért köszönöm(:


Nem általános, gimi. csak hatosztályos. Próbáltam, de egyszerűen velük nem vagyok el úgy mint akikkel eddig. Mintha.. nem tartoznék oda.. ők mindig csak a tanulásról beszélnek semmi lazítás vagy valami..de próbálom azért((:


hát a fiú..ő könnyen lépett én nem..

Remélem igazad lesz:D

köszönöm.

2010. dec. 21. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod, a baj nem jár egyedül. Ha egyszer valami rossz történik, olyan mintha lavinaként jönne minden. Idővel jobban át fogod látni, és jobban tudod kezelni. Nem fog elkeseríteni egy ilyen dolog. Velem is sok ilyen történt, de visszagondolva vicces, hogy kiakadtam és azt hittem mindenki utál pl.

Sok sikert és kitartás!

2010. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye milyen szar érzés kirekesztettnek lenni? Gondolj erre akkor is mikor te meg a magad fajta "menő" lányok szapulják a többieket...
2010. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti: régen is volt ilyen hogy sokat veszekedtem régi osztálytársakkal mostmár vicces.. remélem most is hamar elmlik:D Köszönöm szépen, aranyos vagy.:D


Utolsó: Egy szóval sem mondtam, hogy mi bárkit is kirekesztenénk. Egyszerűen nem vagyunk sem az a tanulós sem az az unalmas fajta. De hülyék sem vagyunk. nem azért nem vagyok el a többiekkel mert eddig utáltuk volna egymást. egyszerűen nem egy a témánk, az érdeklődésünk.ennyi az egész..

2010. dec. 23. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most sok dolog gyűlt össze, ami nekem tuti nem jön rendbe... Szerintem beszélj a barátnőiddel, és gondolom tudod mi az oka annak, hogy ilyenek, és azt próbáld meg helyrehozni. A srácot meg hagyd a francba, ha igazi barát lett volna, vagy annál több, nem hagyott volna ott egy "friss húsért"... Sok sikert, és majd a srác újra visszatér, dolgoztasd meg egy kicsit, ne add most olyan könnyen a barátságodat :)
2010. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Biztosan nekedis helyre fog jönni:D

Barátnőimmel már beszélő viszonyban vagyok, de idő kell amíg minden olyan lesz mint régen. Ha egyáltalán olyan lesz..

A srác meg szerintem előbb utóbb megismeri hogy milyen az a lány..vis remélem.

Nem fogok könnyen meg bocsáltani nem vagyok olyan:D



köszönöm:D

2010. dec. 24. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!