Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy Fiú ismerősöm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy Fiú ismerősöm, és nagyon bejön nekem. De a barátnőmnek is úgyszintén?

Figyelt kérdés
Na szóval még októberben a fiú összeakart velem jönni, de azt mondta, vár egy kicsit addigra én is birok városba járni.. És majd akkor... De szerencsétlen én.. a Barátnőm testvére tartott a a születésnapját és ő is hivatalos volt, azóta a barátnőmmel chatelget.. De én azt hiszem , hogy szeretem..És mikor ezt mondta nekem hogy összeakar velem jönni, azóta számítok rá..De az a helyzet, hogy valószínű a barátnőm meg ő jönnek össze... Dobjam a pasi, meg a barátnőmet is?? Vagy a barátnővel való kapcsolat fontosabb mint a pasi??? Vagy küzdjek a pasié??? Kérlek segítsetek!! :( Ja és mikor velem irkált a nagy Ő akkor a barátnőm kavarni akart... Segítsetek..
2009. jan. 24. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Miért kellene "dobni" a barátnődet, mert esetleg összejönne a fiúval? Talán nem szabad ember, nincs joga boldogsághoz? Főleg, ha a fiúnak tetszik a lány, hiszen a fiú is szabadon váalszt. Én kissé önzőnek tartom ezt a hozzáállást. Neked jobb volna, ha egyikőtöknek sem volna barátja? És különben is miért kell messzemenő következtetést levonni abból, hogy csetelgetnek?

Ha annyira fontos neked a fiú, és szereted is, akkor Te miért nem vagy képes annyit megtenni, hogy rákérdezel a fiúnál? Vagy meddig várnál?

2009. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

ne hallgass az első válaszolóra...

teljesen megértem, hogy ki vagy akadva...

milyen barátnő az ilyen???? a "barátnőd", ne haragudj meg, egy sz@rkavaró, gonosz kisp'csa... tudja hogy neked bejön a srác, ő meg összejön vele??? a srác meg minek hiteget téged fölöslegesen??? hagyd őket a francba, kerüld el őket jó messziről, az ilyenek miatt nem szabad keseregni. ők meg ha összejönnek akkor meg is érdemlik egymást...

2009. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Halgass az előző váalszolóra, és egyedül maradsz...

Egyébként neked volna lelkiismeret-furdalásod, ha abban a tudatban jönnél össze a fiúval, hogy a barátnődnek is tetszik?

2009. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. És inkább én a második válaszolóra hallgatok... Mert az első válaszoló biztos nem látta, hogy azt is írtam h a barátnőm kavarni akart!!
2009. jan. 24. 12:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát figyel 3, válaszoló... Neki miért nincs lelkiismeret furdalása.. Én velem úgy volt h előbb jön össze a hapsi..
2009. jan. 24. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok és én is pont ezt akartam a 3. válaszolónak írni, hogy te már előbb össze akartál jönni a sráccal, és neked nem kell, hogy lelkiismeret furdalásod legyen.
2009. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!