Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy 19 éves, lány létemre még soha nem csókolóztam? És hogy még soha nem jártam senkivel? Elég csinos vagyok, szóval szerintem meg fog lepődni. De ez el is taszítja majd? 24 éves.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 16:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

18:08

szavadon foglak :) egyébként hány éves vagy?

2010. dec. 25. 18:13
 12/15 anonim ***** válasza:

ej de örülnék hogy egy mondjuk 15 éves lány ezen problémázna miattam XD

f17

2010. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, megemlítettem, mi a helyzet. Azt mondja jó, és hogy fel sem tűnt neki. Szóval mindegy. Ha úgy érzed, biztonságban érzed magad, jó így, akkor mondd el nyugodtan.
2010. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem mondanám ezt így el.

25F

2010. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked, őszintének kell lenned. Én személy szerint nagyon örülnék neki, ha egy tényleg csinos lány, aki a barátnőm, velem fog először csókolózni.


20F

2010. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!