Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Láttok az utcán nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Láttok az utcán nálam rondább/férfiatlanabb pasast nővel kézenfogva menni?

Figyelt kérdés
ha igen,akkor még van remény [link]
2010. dec. 25. 22:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
37%
Bizz magadban,én sem vok szebb 13/F am nagyarcnak nézel ki
2010. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ne írd le ennyire magad! Nyugi, van remény! :D
2010. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Új frizura, sportolás, kontaktlencse, normális testbeszéd, és egyből látnak rondábbat is. :D
2010. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

B*szki, csomó ondább pasi van mint te, te nem is vagy ronda mit sírsz itt?Ez a 20. kérdésed.

Te hülye vagy nem ronda, itt sajnáltatod magad ahelyett, hogy csajoznál, aztán látnád, hogy kinek jössz be kinek nem.

Sok csaj van sok féle ízléssel, mindenkinek más pasi tetszik, mindenkinek tetszik valaki, fogd már fel!

2010. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 szamóca. ***** válasza:
100%

na most vártam hogy valami überronda ember leszel...

ne félj, nem vagy. a válasz igen.

2010. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
53%

Annyira talán nem rettenetes...bár én manus vagyok.

Néha még a kifelyezetten randa férfiaknak is van nője. Persze lehet hogy ott a férfi gazdag? Esetleg jó az ágyban?

Ki tudja?....

2010. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
utso kommentet kuldo,kuldj magadrol képet,kiváncsi vok mennyivel vagy kulomb,má bocs de sztem tese vagy egy huha
2010. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
menj elegy fodrászhoz kb csak ennyi a problem.. a szemüveg is jól áll, nem kell lencse..
2010. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Helmet nem neked szántam,de mire elkuldtem te lettél az utso sry
2010. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Amin változtass: haj (a mostani nagyon b.zis), a bárgyú mosoly + férfiasabb kiállás. Ha ezen változtatsz és nem hangoztatod folyamatosan, hogy milyen béna pasi vagy, azonnal lesz csajod.
2010. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!