Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van most velunk? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most velunk? Vagy mi lesz? Szóval az a helyzet, hogy egy oszt. Tarsammal régen minden szabadidonket egyutt toltottuk, osszebujva, néha kézenfogva, olelkezve. Most semmi. Bár picit bonyolultabb ennél.

Figyelt kérdés
Mindig hozzám fordult, ha vmi problémája volt, mindig egyutt lógtunk... legtobben azt hitték, hogy járunk, mert páran látták, hogy esunk egymasnak, nyak-csokolgatva, olelkezve stb. Egyszer elhangzott a "szeretlek" is... aztán osszejott a legjobb bnommel. Bármilyen furcsán hangzik is, vele nem is kommunikaltak. Tovabbra is velem logott, és párszor kaptam ilyen smseket is: "mikor elvaltunk majdnem lesmaroltalak. kivanlak. de nem akarok szembenezni a kovetkezmenyeivel". Most alig beszélunk, bár ok mar szakitottak. Egy csomo csajnak csapja a szelet, velem alig kommunikál, de gyakran hiv magához, suli helyett. Ilyenkor általában jol erezzunk magunkat, majd szotlanul fekszunk egymas mellett. Aztan egy uzenetet kuld, hogy milyen csodalatos volt minden. Nem értem. Régen abban remenykedtem, hogy valami lehet koztunk, de most mar ebben sem vagyok biztos... Mit tegyek?!
2011. márc. 16. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz itt kiismerni a dolgokat. Lehet, hogy ő sem tudja,hogy mit is akar. Próbáld megkérdezni.
2011. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp nemrég beszelgettunk errol, akkor azt mondta, hogy szerinte is minden jobb volt régen, mielott még jarni kezdtek volna a barátnommel. De mikor megkerdeztem, hogy miert nem teszunk erte semmit, csak annyit mondott, hogy mert az már lehetetlen.
2011. márc. 16. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!