Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy ha 2 és fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy ha 2 és fél év után nem kívánom az amúgy jól ápolt, szép barátnőmet?

Figyelt kérdés
17-19 év közöttiek vagyunk.
2010. dec. 26. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát tizenévesen nem fogod megtalálni életed párját. persze vannak kivételek.
2010. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
nem gáz. egy idő után a leggyönyörűbb embert is meg lehet unni, ki lehet belőle szeretni, még felnőttkorban is.
2010. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Próbáljatok ki valami újat szexuálisan. Annyi, de annyi dolog van, ami még előttetek állhat.


Az első is jól mondja.

2010. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sasna ***** válasza:
ja, gáz..
2010. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ennyi idősen ennyi idő után elég gáz... Ha 45 lennél, vagy 15 éve lennétek együtt, akkor inkább normális lenne, bár akkor sem annyira, mert itt is rengeteg olyat olvasok, hogy 20 év házasság után is majdnem minden nap szexelnek a párok... :/ 20/L
2010. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
És te el is hiszed (20 év házasság, minden nap szex)? Ezt az oldalt tinik látogatják, sokeszű. Na így jár az, aki csak a neten él. Álomvilág powa!
2010. dec. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ember szexuális vágyai hullámzóak, és ki is aludhatnak egy partner irányában. Még ha a világ legszebb nője az illető akkor is. Ez sajnos teljesen normális, nincs örök szerelem.
2010. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat, akik 40 évesek és most is hetente többször szexelnek, szóval nem csak az itteni hozzászólások miatt mondom...

Szerintem 18 évesen nem túl biztató, ha ennyi idő után elmúlik a vágy. Mi 3 éve vagyunk együtt, ugyanúgy kívánjuk egymást, mint az elején, sőt, inkább azt vettem észre a barátomon (21 éves), hogy az elmúlt hónapokban egyre "kanosabb", pedig amúgy nincs nagy "étvágya", sosem volt az a tipikus pasi, akik le sem tudok vakarni magamról, inkább én szoktam rámászni, de mostanában pl. sokszor rám mászik éjjel (kb 1szer tudunk együtt aludni egy héten), és olyan helyeken kezd el nekem esni, ahol pár éve még ő szólt rám, hogy ott nem kéne... Én úgy veszem észre, hogy nála inkább egyre erősödik a dolog, nem pedig azt, hogy már kevésbé kíván. Tudom, sokféle ember létezik, én csak a saját tapasztalatból kiindulva írtam, hogy szerintem ennyi idősen, ennyi idő után nem jó jel, ha már nem kívánja a barátnőjét. 20/L

2010. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Burny bácsi ***** válasza:
Vidd el plasztikai sebészhez.
2011. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

21 évesen jöttem össze a párommal, és bár én nő vagyok, azért leírom: 2,5 év után kihűlt a dolog, nem kívánom... :( Ezzel lehet, h vége is lesz.... Már fél éve várok arra, hogy talán jó irányba változok, de nem :(

24/L

2011. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!