Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy ha 2 és fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy ha 2 és fél év után nem kívánom az amúgy jól ápolt, szép barátnőmet?

Figyelt kérdés
17-19 év közöttiek vagyunk.
2010. dec. 26. 00:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia. Szerintem utána kellene nézned magadban, hogy mi oka lehet. Lehet arról szó, hogy valami miatt ideges vagy és ezért, az is lehet, hogy kiszerettél belőle, az is lehet, hogy van benned valami lelki sérülés ami blokkot okoz, az is lehet, hogy a barátnőd viselkedése váltja ezt ki belőled (pl ő kezdeményez, és emiatt frusztrált vagy, teljesítménykényszered van, túl fiúsan viselkedik stb.), az is lehet, hogy valami testi oka van Nálad. Semmiképp sem kell egyből szakítani szerintem, inkább megpróbálni sok sok közös programot csinálni ahol lelkileg egymásra tudtok hangolódni, és semmiképp sem szabad túl sokáig húzni ezt az állapotot sem. Tehát ha így van akkor ne maradj Vele évekig meg vedd el feleségül meg ilyesmi... :) És ami a legfontosabb, emiatt nehogy elkezdj görcsölni, mert az a későbbi kapcsolataidra is hatással lehet.
2011. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehetnek hullámvölgyek. Ahogy írták, próbáljátok meg feldobni valamivel a kapcsolatotokat! Ha hosszú idő után sincs változás, akkor gondolkodj el a dolgokon.
2011. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz, főleg, hogy ilyen fiatalon. Mi nem tetszik rajt? Azon kéne változtatni. Az is lehet, hogy ez csak nálad ez hullámvölgy, jobban lefoglal más, ideges vagy mit tudom én, de ez így nem tartható fent hosszú időn keresztül!


20/l

2011. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!