Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány és 34 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány és 34 éves férfi? Mit gondoltok róla? Működhet egy ilyen kapcsolat? Indokoljátok is meg, igen/ nem illetve miért! És ha működhet, meddig?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 10:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Apakomplexus, kihasználás, nem azonos értékrend.
2010. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Hogy miért van annyi magányos és normális hapsi a te korosztályodban?

Azért, mert ti nők, mindig a 15-20 évvel idősebbekre vágytok. A 30-as éveiben járó hölgyek meg miattatok nem találnak a korosztályukban párt, mert ti lenyúljátok.


Most ezek után rohanjak a nők után, miközben egyet legyintenek és elküldenek azzal a címszóval, hogy bocs fiúka, de hozzám képes kis maki vagy.


Hiába vagyok tisztelet tudó, hiába vagyok normális a nőkkel szemben és hiába várok az igazira, mert a 85%-a olyan, amilyen te. Legyen 15 évvel idősebb a pasi...


Persze hagynom kellene a saját korosztályomat, mert az ilyen hölgyek szemében biztos éretlen kis gyümölcs vagyok...

2010. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:50


Én vagyok ez, még annyit hogy 21 éves vagyok. Nekem körülbelül a 18-23 (24) éves korosztály lenne jó, de ha mindenkinek apakomplexusa van, mit tegyek akkor??

2010. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! A kérdés nem ez volt.. és a 30 éves nők nem azért nem találnak maguknak párt! Ki ne találd már...!
2010. dec. 26. 10:58
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez tévedés, természetesen nincs mindenkinek apakomplexusa! Keress kitartóbban és ne add fel ilyen hamar! Nézz jobban szét csak ezt tudom tanácsolni!
2010. dec. 26. 11:00
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem apakomplexus.Szerintem működhet, ha kölcsönösen szeretitek egymást. Második válaszoló: atóól még, mert te nem találsz magadnak barátnőt, nem kell az összes lányt szidni..
2010. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ennek örülök! :-) Mert őszintén megmondom még soha nem volt ilyen (mármint mindig is jobban tetszettek a tapasztaltabb, nálam idősebb férfiak) és már annyit csalódtam az én korosztályombeli fiúkban, hogy egyszerűen az ismerkedéstől is elment a kedvem. És most van rá lehetőségem, hogy összejöjjek egy nálam jóval idősebb férfival. Szóval csak ezért kérdem.
2010. dec. 26. 11:11
 8/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:05


Miért szidnám őket???

Azzal hogy leírom a saját érvemet és semmi bántót nem mondok.

A kérdező is általánosít, mert tény sok a hüly*e fiatal, de egy fától nem látja az erdőt. Vannak a te korosztályodban is normálisak.

2010. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
apakomplexus
2010. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy apakomplexus, lehet, hogy nem, de ez nem fontos. Hogyha két ember összeillik, és boldogok, akkor együtt kell lenniük.

Nehogy már azért ne legyenek együtt, mert "hátha apakomplexus".

Más esetben is volt nagy korkülönbség. Ha ez gond, akkor majd kiderül, és akkor elválnak, de addig minek válnának el, ha megvannak jól?

2010. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!