Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én 16 vagyok, ő még 13,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 16 vagyok, ő még 13, szerintetek összejöhetünk? Bövebben lent

Figyelt kérdés

Pár napja ismerem, de nagyon tetszik nekem, és én is neki..

És szerintem szerelmes vagyok belé, bár mivel még nem régóta ismerem, várnék még azzal, hogy ezt kijelentsem.

Szerintem a korhához képest sok 16éves lánynál érettebb.

Csak.. sokan úgy gondolják, hogy a szex zavaros lenne, mivel még kicsi ehhez. Ő is attól fél, hogy nem tudna kielégíteni stb.

Még szűz vagyok, és úgy gondolom, hogy nem az a legfontosabb számomra hogy gyorsan elveszítsem, szóval én tudnék rá várni hónapokat, akár 1-2évet is. :)

Az érdekelne hogy van-e valakinek közületek ilyen téren tapasztalata.. és szerintetek meg ér-e egy próbát.

Nekem volt több barátnőm, neki én lennék az első fiu.

17leszek júniusba ő 14februárba.


2010. dec. 26. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Mit akarsz egy 13 éves lánytol? Hülye köcsög!!!
2010. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha úgy gondolod megéri rá várni,és ő is hasonlóan érez irántad,akkor miért ne?De persze muszáj várnod min addig,míg be nem tölti a 14-et.
2010. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán összejöhettek.Sok lány érettebb a koránál és ha tényleg nem erölteted rá a szexet, akk minden renben működhetne amikor 13 éves voltam jártam egy 15 éves fiúval működött a dolog csak az volt a baj, hogy ő már szeretett vna lefeküdni velem énmeg nem áltam készen.

17/L

2010. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Mindjárt jönnek a pedofilos kommentek, mutatják a lakosság értelmi színvonalát. Viszont hogyha a 13 éves lány tette volan föl a kérdést, rögtön nem lennének ilyenek...érdekes...

Amúgy meg ne szexeljetek még, ha tényleg szeretitek egymást, akkor van időtök is, mert sokáig együtt lesztek.

2010. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

12:51

ezan az oldalon mindig mindenkit minden esetben leoltanak. igen, mindjárt jönnek a pedofilos kommentek, de ha a lány tette volna fel a képrdést akkor meg az lenne hogy egy hülye pitsa mert miért nem a saját korosztálya kell neki...


kérdező: ha szeretitek egymást akkor nygodtan, ha még várni is tudsz akkor pláne. nincs ebben semmi olyan, ami kifogásolható lenne.

2010. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Biztos kapna ő is hülye pitsás kommenteket, de szerintem akkor sem annyit, mint az ilyen kérdéseknél.


12:51

2010. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

Tudok rá várni,és a szexre is, és nagyon szeretem..és nem szeretnék neki rosszat :) csak egy kicsit tartok hogy sokan gondolják úgy, mint az 1. hozzászóló, ezért kérdeztem meg itt. :)

( egyébként volt idősebb barátnőm is de elég hamar vége lett..)

2010. dec. 26. 13:03
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyéb véleményekre, tapasztalatokra kíváncsi vagyok :)
2010. dec. 26. 13:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Köztem és a barátom között igaz, nem 3 év a korkülönbség, hanem 2, de azért megpróbálok segíteni. Ha nagyon szereted, akkor tényleg várj rá, minimum 14 éves koráig, mert az előtt még liliomtiprásnak számít akkor is, ha a kis virágszál is beleegyezik:) De ezt már elmondták előttem. Szerintem ha nem zavar téged az, hogy esetleg páran beszólogatnak majd, hogy kislányokkal kezdessz, akkor nyugodtan vágj bele. Ezt nem azért mondom, hogy gáz lenne egy 13 évessel járni, vagy ilyesmi, csak sokan nem nézik ezt túl jó szemmel. Gondolom többek közt a lány szülei sem...Nekem nagyon rendes, megértő szüleim vannak, elfogadták a barátomat, szeretik. Mondjuk ti még itt nem tartotok, de ha szereted, nem érdekel, hogy mások mit mondanak, akkor mondd el neki!:) Hajrá, én drukkolok:)

14/L

2010. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mit akartok 13 és 16 évesen?! Foglalkozzatok inkább a jövőtök megalapozásával, hogy ne csöves semmiként végezzétek egy híd alatt.
2010. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!