Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a lánynak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a lánynak kell keresnie a fiut ha veszekedés alakul ki (még ha a srác hibája is)? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés
Én ebben a helyzetben vagyok, és nem akarom h azt gondolja h ő irányit mindig mindent, a lényeg h "szeretném h érezze h hibás és ő lépjen, de közben ismerem h milyen büszke és makacs, ha én nem keresem akkor azt hiszi nem fontos nekem. " közben a legfontosabb nekem! Szerintetek mit tegyek? Ne hivjam és ne is keressem mig ő nem lép?
2011. nov. 2. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ne keresd! Most lépjen ő, lehetsz te is büszke annyira hogy nem loholsz mindig utána. Kicsit ő is megijedhet attól, hogy elveszít és ha hülye volt akkor igen is tegye jóvá! Hidd el nekem, ha fontos vagy neki akkor fog ő téged keresni büszkeség ide vagy oda.
2011. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

"Miért mindig a lánynak kell keresnie a fiut ha veszekedés alakul ki" - meg vagy huzatva???

Szerintem 1000x több olyan eset van amikor a fiú megy a lány után... Ez a feladat mindig az intelligensebb félre vár

2011. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az egoista paliknál jellemző. Nagyobb a büszkeségük annál, hogy odamenjenek a lányhoz és megbeszéljék. Inkább várnak, amíg a lány lép. Vagy úgy, hogy megbocsát, vagy úgy hogy lelép. Nem érdekli őket! Mert ha érdekelné, akkor mennének ők is!
2011. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a barátom az, aki a veszekedések után békülni jön általában, még akkor is, ha neki volt igaza. Tudja hogy tudom, hogy neki volt igaza, tehát ezen felesleges újra vitatkozni. Csak nálunk én vagyok a "haragtartóbb", a büszke, a makacs, ráadásul eddig akárhányszor kezdeményeztem a békülést, ő mindig rátett egy lapáttal és elfordult, vagy mondott valamit stb, ezért nem csinálom. Velem könnyű békülni, csak hozzám bújik és kész. :)

Szerintem ne keresd, egy idő után úgyis keresni fog, ha tényleg szeret.

2011. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LadyLee ***** válasza:
Lépjen ő, ha eddig mindeig te tetted. Nem jó, ha egy kapcsolat 1oldalúvá válik.
2011. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat, viszont attól félek, hogy ő nem fog keresni,akármennyire szeret, mert tudom és érzem h kellek neki és hogy velem szeretne lenni, még ha büszke fejü is...

De tudom azt is, hogy ha én nem lépek és nem hivom ő képes napokig nem keresni engem, kibirja, de én nem birom hogy ne keressem, mert egyzerüen hiányzik :(

De szerintetek bármennyire is rossz lesz,ne keressem??

2011. nov. 2. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tisztel egyenlőként, hiába szereted.
2011. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!