Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magányt válasszam és akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányt válasszam és akit szeretek vagy próbáljak továbblépni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, most kerültem gimibe. Nagyon megtetszett egy srác, beszélgettünk is, bár nem lett több haverságnál. És egyre jobban csak megszerettem. Állandóan miatta sírtam, amiért ő nem szeretett viszont, és úgy érzem még mindig szeretem. Nagyon. Mindenemet odaadnám érte, egy csókjáért. Viszont nem lehet az enyém:( Van egy másik haverom aki helyes és jófej, de nem szeretem. Lehet, hogy én tetszem neki a gesztusaiból meg a viselkedéséből ítélve. Persze, ez nem biztos. Vajon próbáljak meg vele összejönni? Szerintem meg tudnám szeretni, mert tényleg aranyos. És ha igen akkor mit kéne tennem? Hogyan adjam a tudtára, hogy többet szeretnék? Hívjam el pl. moziba és beszéljem meg vele? vagy mi legyen? és ha ő mégsem szeretné? nem tudom, azért előre is köszi a válaszokat:)
2010. dec. 26. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak azért,hogy legyen valakid,ne gyere össze a sráccal,csak megbántanád később!

Még sok időd lesz pasizni.

2010. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak pénze legyen, felőlem ronda is lehet.Ezt tanácsolom.

17L

2010. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nézelődj több irányba, az nem bűn.


Tudd meg mindkét sráctól, hogy akarnak-e valamit tőled.

2010. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az első csók után beleszeretsz ebbe a srácba is :)


Nézz rá aranyosan, flörtölj vele és ha nem ijed be nyert ügyed van :D. Ha beijed (ennyi idősen nem bűn) esetleg lehetsz te aki megtesz pár kisebb lépést felé ha te szeretnéd, hogy a barátod legyen.

2010. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!