Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan párkapcsolat, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan párkapcsolat, ahol sosem veszekednek az emberek?

Figyelt kérdés

Sok embert látok, mikor megismerik egymást, nagy a szerelem, meg mindenki boldog. De, egy kis idő után össze vesznek, vitatkoznak dolgokon, nem egyezik a véleményük stb.

Van olyan kapcsolat, ahol nincs vita, veszekedés, és már régóta együtt vannak, és nem egy hónapban csak egyszer beszélnek egymással.


2010. dec. 27. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad, csak a kapcsolat elején van.. Nem lehet mindig egyetérteni. Meg amúgy is unalmassá válna a kapcsolt egy idő után..:DD Szall nincs.
2010. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 komasa ***** válasza:
Nincs!
2010. dec. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagy veszekedés után jó kis békítő szex...hmmmm:D Legjobb

Am tényleg unalmas lehet olyan ahol nincsenek viták. Mi hetente összekapunk vmi hülyeségen de ezek nem azok a vérre menő veszekedések.

2010. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hosszú távon vita nélkül eyüttélni, szerintem lehetetetlen. Aki ezt mondja vagy hazudik, vagy csak egymás mellett élnek, nem együtt. Mi is vitatkozunk néha apárommal, aztán hol az egyik, hol a másik enged. Így megy ez..
2010. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
van. ismerek is néhányat, meg én sem vagyok hajlandó hülyeségeken veszekedni családon belül.
2010. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem a lelki társak nem nagyon szoktak veszekedni.

Az esély kisebb rá, ugyanakkor elkerülhetetlen. Minél jobban különböznek egymástól, annál nagyobb a valószínűsége a viták kialakulásának.

2010. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fél évet voltam együtt a barátommal...sosem veszekedtünk. elhallgattunk mindent a másik elől. Végül hidegvérrel közöltük egymással, hogy vége. Távkapcsolat volt, telefonon keresztül szakítottunk...
2010. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:
uhhh ez de kegyetlen:S
2010. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na várjatok. Nálunk a vita nem egyenlő a veszekedéssel. Lassan 5 éve vagyunk együtt. Ebből lassan 2 éve együtt is élünk. Veszekedni még nem veszekedtünk. Tehát ajtócsapkodás, kiabálás, meggondolatlan félmondatok egymáshoz vágása nincs. Vitázni viszont szoktunk. Az elkerülhetetlen. Nálunk ez úgy zajlik, hogy az ágyban fekve, összebújva végighallgatjuk egymás gondolatait az adott témában. Érvekkel győzzük meg a másikat, hogy milyen megoldás lenne a legjobb. Önuralom kérdése, hogy mennyire működőképes ez a taktika.
2010. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A vita nem egyenlő a veszekedéssel. Én még sosem veszekedtem egyik kapcsolatomban sem. Ha hiszti volt, akkor leültettem a leányzót és megbeszéltük a dolgot.
2011. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!