Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy párkapcsolat átalakuljon barátsággá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
van
2011. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos van rá példa, én azonban nem hiszek ebben, illetve nem igénylem, hogy az exem barát legyen. Az én fogalmaim szerint barát az, akivel nem fekszel le, nem csókolóztok, nem érzel iránta többet stb. Ezért szakítás után kellemetlenül érezném magam, ha barátkoznánk, nem tudnám beavatni a dolgaimba és engem sem érdekelne részletesen, hogy kivel mit csinál, hova megy. Annak idején nyilván azért jöttem össze vele, mert többet éreztem barátságnál, ha ez a "többlet" már nem lehetséges, akkor minek jópofizzak vele. Barátom van elég. Tehát én a mindent vagy semmit elv híve vagyok.
2011. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem meg fordítva kéne. A barát nem egyenlő a haverral. A barát olyasvalaki akit elég rendesen ismerünk, megbízunk benne és emberileg szeretjük. Ha emellett még megvan az a vonzalom + a valami, nevezzük szerelemnek vagy mit tudom én, akkor az egész egy nagyon jó, hosszú párkapcsolat alapja lehet. Szóval szerintem így értelmetlen, hogy párkapcsolatból lesz barátság, fordítva már nem.
2011. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szinte minden esetben így van, ha elég hosszú ideig tart. Pl egy 20 évig tartó házasságban fix, hogy nem szerelmesek a felek egymásba 20 évig. 10 év után már mindenképp enyhül a vonzalom és a szerelem, és barátság lesz a dologból. Továbbra is párkapcsolatban élnek, és nagyon szeretik egymást, de a tűz már kialudt és titkon már csak barátként tekintenek egymásra.
2011. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!