Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással táncolni szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással táncolni szerintetek megcsalás?

Figyelt kérdés
Volt barátom és a sráccal akivel táncoltam a barátom gyűlölte, mert előtte már próbálkozott nálam párszor. Elmentem egy discóba ahol a srác is ott volt, de a barátom nem akart, és megkért rá, h ha meglátnám esetleg a srácot kerüljem el messziről, ennek ellenére én meg egész éjjel vele voltam és táncoltunk, elég simulósan...szerintetek megcsalás volt?
2010. dec. 27. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, ha a barátod tenné ugyanezt veled. Te megcsalásnak éreznéd?
2010. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha már meg is kért hogy kerüld el még jó hogy .....
2010. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

képzeld el fordítva. mindi ez a legjobb taktika.

képzeld el h te megkéred a barátod h messziről kerüljön el egy csajt akinek ráadásul bejön a barátod. ő meg egész éjszaka azzal a csajjal táncol simulósan. te mitéreznél?

2010. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt az.
2010. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tudom mire gondolsz

Sokszor rossz érzés amikor látod a barátod mással táncolni,ráadásul olyan érzelemteli táncokról beszélve (pl.salsa,keringő vagy ilyesmi)

De hidd el,hogy a fiúk ezt nem tekintik olyan nagy dolognak,számukra nem jelent sokat

2010. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem számít megcsalásnak de én egyetértek a pároddal. Ha nem kért volna meg, ha nem simulósan táncoltatok volna, ha nem egész éjjel... akkor oké. De ez így már elég rosszul eshet neki.
2010. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

a mi parkapcsolatunkban az!!!! kepzeld el a pasidat hogy egezs ejjel tancol egy olyan csajajl aki beprobalkozott nala...ugy hogy MEGTILTOTTAD!!!!


nagyon gaz..ha mar most megkert valamire te meg nem tartod be kesobb felre kefelsz??? most kell leallni kedvesem!

2010. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan durva sértés, hogy felér egy megcsalással.
2010. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

SZERINTEM KERDEZD MEG A BARATODAT!!!


O MAJD ELDONTI H MEGCSALAS E VAGY SEM....

(elmondtad neki? valoszinu nem igaz?? szoval meg sem tettel jot...)

a te lelkiismereted...

2010. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Igen elmondtam az eset kb. 8 hónapja történt és én keltettem hajnalba, h elmondjam neki. Csak még most is látni rajta, h milyen mélyen érintette, én nem éreztem, h megcsalás lenne, de ő annak nevezi, és igen fordított esetbe lehet, h én még nem rendeztem volna le egy telefonnal a srácot...
2010. dec. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!