Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj téma, szerintetek? :D

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel már 1 éve próbálok kapcsolatot kezdeményezni, csak mire odakerült a sor hogy megkérdezem erről, nemet mondott, rá egy hónapra ismét, mert csak barátként tekint rám... Na de vissza a jelenbe... Tegnap inni voltam vele, meg egyik haverommal, kicsit becsiccsentettünk, és elkezdtünk kavarni. (nem egyszer az este) Utána hazamentünk. Ma rám írt, hogy találkozhatnánk pár percre, úgy is lett. beszélgettünk, stb. Mikor ment haza, lekaptam, és viszonozta! (nem volt bennünk egy korty se) Utána elpirult, és mondta: " Nem tudom hogy jó lesz e ez így" <--- ez mit jelenthet csajoknál? o.O szia! Majd találkozunk! Ez a történet! Lányok véleményére nagy a szükség, de mindenki véleményére kíváncsi vagyok! :) Kort írjatok! :D
2010. dec. 27. 23:31
1 2
 1/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Azt, hogy elgondolkodik a történteken, azért lépett le olyan gyorsan:D

Nyilván már vonzódik hozzád, de időre van szüksége ahhoz, hogy eldöntse mit akar tőled.

Legalábbis szerintem.

2010. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

De ari:)


Kacérkodott veled. Legalábbis szerintem. Azt jelenti, hogy vigyázz, beléd fogok szeretni:)

Legalábbis ha belegondolok a szituba, én azért mondanám.

2010. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem érez irántad valami vonzalmat!

Próbálj meg minél többet kedveskedni neki, de ne túl nyomulósan! :) Ha nem jönnél be neki akkor szerintem nem viszonozta volna a csókot!


" Nem tudom hogy jó lesz e ez így"-- össze van zavarodva a kicsi lány.. nem tudja mi legyen.. barátság vagy szerelem?

Viszont azt tudnod kell,hogyha össze jöttök és szakitottok akkor abból már nem lesz ugyanolyan barátság mint az elején!

Remélem tudtam segíteni:)


Megkérdezhetem hány évesek vagytok?

2010. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
igen egyetértek teljesen, nyilván kell neki egy kis idő, h átgondolja, de nyilván vonzódik hozzád :D hajrá!
2010. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én 21, ő 18 :) köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 27. 23:38
 6/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Na és ilyenkor kell neki egy kis támogatás, biztatás, hogy téged válasszon;) Persze nem nyomulósan, ahogyan írták előttem, hanem csak finoman, ahogyan a nők szeretik. És akkor több érve lesz amellett ,hogy téged válasszon:) Legalább ismeritek egymást, nem csak úgy összejöttök, ahogy manapság szokás.
2010. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, ismerjük egymást egy ideje több mint egy éve hajtom, volt hogy feladtam, megpróbáltam elfelejteni, de nem ment... nagyon bele vagyok esve! .P
2010. dec. 27. 23:44
 8/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Akkor ne add fel, mert megéri;)
2010. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem fogom, mert amik történtek, új erőt adtak! :D
2010. dec. 28. 00:15
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez kérlek Barney Stinson szindróma.


Terjesszétek.

2010. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!