Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Csaj téma.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csaj téma.

Figyelt kérdés
na szal én 9-es vagyok és van egy 10-es csaj, aki tetszik... szoktunk beszélni meg hülyülni együtt meg minden, és egyik nap együtt fogunk suliba menni... csak az a baj h sztem másoknak is bejön. tudnátok mondani vmit h hogyan vegyem le a lábáról vagy hova hivjam el v h mit csináljak? :S kérlek segitsetek
2010. okt. 10. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Már jó úton haladsz...Hová hívd el?? Te ismered... hová menne el?

Hívd el randizni:)

2010. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán tetszik, vegyél neki vmi kis virágot és mond azt h muszaj volt megvenned mert te jutottál róla eszébe....én örülnék ennek :P
2010. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó, amit a második ajánlott! Legyél vele kedves és jó fej is! Érezze, hogy számít neked és érezze jól magát veled:) Belőled csak egy legyen!


Második:

Mostantól ha illatos, szép és különleges virágot veszek, mindig te fogsz eszembe jutni:P

2010. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

A legjobb,amit már írtak a virág. Én még javasolnám,hogy hívd el moziba,vagy egy romantikus vacsorára illetve ebédre.

Sok sikert kívánok! ;)

2010. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat (: moziba még nem szeretném elhívni, mert az ink csak akkor jó ha már nincs téma köztünk és vmivel el kell tölteni az időt... és mi még csak ismerkedünk... a virág az jó ötlet volt, köszi (:

csak lehet, ha viszek neki virágot, elfogadja meg minden csak utánna már nem akar továbblépni :/

2010. okt. 11. 18:20
 6/26 A kérdező kommentje:
meg igazából mindig a barátnőjével van és mindkettejükkel tök jól elszórakozom, de a barátnője nem tetszik... a virág meg sztem túl nyomulós lenne :S
2010. okt. 12. 17:24
 7/26 anonim ***** válasza:

Bocsi,de sztem se jó ötlet a virág,már nem azért..:/

Szerintem sétálni hívd el valahova,vagy,ha olyan helyen laktok,akkor mondjuk kimenni vmi programra..(Mint pl. aug. 20-án a tűzijáték.)

2010. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

nem olvastam vegig a valaszokat mert tull sok hulye valasz van,a masodiknal lattam ami furcsa volt,elolvastam


ha igazán tetszik, vegyél neki vmi kis virágot és mond azt h muszaj volt megvenned mert te jutottál róla eszébe....én örülnék ennek :P



ezt ne csinald meg,ha nagyon jo a csaj akkor ne csinald meg,a nyalas pasikbol mindenkinek elege van,szerintem hivd el ugy hogy:mondok egy peldat,amit meg is csinaltam lannyal es hidd el,nem elvezte,el volt szalva,felhivod es nem smst irsz,es delben hivd feltetlenul pl:


tel beszelgetes:


te:szia

o:szia

te:azert hivtalak mert este szeretnek veled talalkozni

o:fog mondani valamit,lehet nem egybol mond igent,de ha nem el valaszol akkor te

te:nem akarom azt hallani hogy nem,olyan nincsen tudod te is nagyon jol.most az egyszer muszaly elgyere(ne vard meg hogy barmit mondjon,folytasd igy) figyelj en most sietek,este talalkozunk xy helyen es xy oraban,oltozzel fel szepen,es ne kessel.

o:valami olyasmit fog mondani hogy rendben vagy oks vagy mit tudom en,lenyegtelen

te:garantalom hogy a legszebb ested lessz,szya


es varsz egy kicsit,ha elkoszon akkor azonnal lezarod,hamarabb mint o,vagy ha akar valamit mondani,akkor lezarod,mert megbeszeltetek,es a fiu iranyit nem a lany


na a randi resze,talalkoztok nem mondod el hogy hova mentek,mond azt hogy el akarod lopni es nevessel,vagy mond hogy meglepetes,barmit,!!!NE VIGYEL NEKI SEMMIT!!! a lenyeg hogy olyan helyre vidd aholl megno benne az adrenalin,pl gokart,ha lehetoseg van akkor motorozni,vagy sziklamaszas teremben,csak izgalmas legyen,ettol nagyon jol fogja erezni magat,persze te meg biztatod is hogy nem kell feljen mert ott vagy te es benned megbizhat,te vigyazol ra stb


a lenyeg hogy legyel kiszamithatatlan,ne tudja hogy mikor mit akarsz,legyel vicces,legyel pimasz,es engedd hogy jol erezze magat veled a lany.


bocsi hosszunak sikerult,de irhatsz privatban is mert segitek


amugy te 9 es vagy egy 10 es skalan es o 10 es?

na jo poenbol volt,mert az elejen igy ertelmeztem a kerdest :)

2010. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél neki valami bon bont vagy csak egész egyszerűen kedveskedj,,ajánld hogy segítesz a háziban..:P:) biztos vannak dolgok amiket szeret zene,tárgy film stb.. probálj meg hatni rá majd elérzékenyül és nem nézz másra csak rád..
2010. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nehogy virágot vegyél neki!!!! Azért ne, mert orbitális pofára esés lesz és vér ciki, ha kikosaraz. (a virág nyálas, amíg nem a csajod)

Szerintem, amikor együtt mentek suliba vigyél magaddal egy doboz csokit és egyétek meg. A kaja mindig bejön. Készülj valami jó sztorival, vagy viccel - a nevetés is bejön:)

Aztán adni fogja magát a dolog. Látni fogod rajta, hogy bejössz-e neki. És ha igen, hát hívd el .... akárhová. Koncert, séta, gyorskaja, könyvesbolt (mert venni akarsz egy könyvet és ha akar elkísérhet ) stb.

Ügyes legyél!

2010. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!