Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kikapcsolódási lehetősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kikapcsolódási lehetőségek vannak, ha a lány szereti a diszkós zenét, a fiú pedig teljesen ellene van, és nem akar eljárni ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
Nos a barátom eléggé ellene van a diszkóknak,én sem vagyok az a tipikus minden hétvégén kiruccanós.Az a probléma,hogy míg én szeretnék eljárni ilyen helyekre együtt,ő nem akar,és a közös programok lehetősége eléggé véges,már elég unalmasak a kávéházak és a pizzázók.Azt mondja menjek el egyedül,de én sem örülnék neki,ha ő menne egyedül bulizni.Volt már egy ilyen alkalom,hogy barátaimmal elmentem ide-oda,és eléggé rosszul esett neki,és ezt meg nem szeretném.Egyszerűen:hogy lehet valakit meggyőzni arról,hogy a diszkó nem mindenféleképpen a beb_szást,a drogozást és cigizést jelenti,hanem egy kitombolást a szürke hétköznapok után?(Sajnos a városban ahol lakom,nagyon kevés a szórakozóhely,és a kikapcsolódási lehetőség.)
2009. jan. 25. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Fiú vagyok, utálom a diszkót. Persze nem olyan helyen élek ahol csak ez van, szerencsére. Ha engem hívna egy lány, aki történetesen a bnőm, mégis elmennék vele. Mert ha vele vagyok az jó, és tudok rá vigyázni.


Ezt mondd el neki is, ő a fiú, álljon a sarkára, bírja ki. Utálni fogja, de egy próbára mindenképpen rá kéne venni. Utána majd meglátjátok. Ha elmegy vele foglalkozz, nehogy elveszísd a szemed elől!

2009. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!Igazából az a probléma,hogy fél,hogy más fiúk "rámnyomulnak".Én sem az vagyok aki imádja a diszkó zenét,nem is ezt a stílust hallgatom,csak néha rámjön a "tombolhatnék",és olyankor nagyon rossz egy helyben ülni...
2009. jan. 25. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
hát lehet érdekes lesz amit mondok, de annak ellenére hogy a barátommal tökéletesen megegyező a zenei ízlésünk sem járunk együtt bulizni...ő nem szeret...engem igen, de állítása szerint nem ennek a híve hogy mi jóltudunánk magunk mindig érezni, max nagyon ritkán:) jó énis szívesen mennék vele, de így azvan hogy péntek este csinál mindenki amit akar, sőt én vanhogy szerdán is elmegyek nélküle, senki nem csinál ebből problémát...és a barátodnak sem kéne, ha már egyszer ő nem akar veled menni:) ennyiiiii
2009. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem abszolút igaz, hogy a jó társaság a lényeg. Olyan emberekkel menjetek akiket ő is kedvel. Így az este az kellemes élmény marad, és máskor is hajlandó lesz menni. A jutalmazást meg találd ki neki :)
2009. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Elég rossz lehet,ha nem tudtok együtt bulizni!Nem feltétlenül a társaság a lényeg,mert mi sokszor ketten megyünk disco-ba és remekül érezzük magunkat!Ha elenged, menj el nyugodtan egyedül, és ne foglalkozz azzal,hogy neki mi esik rosszul!Egy idő után menni fog Veled,ha más nem ott ácsorog majd melletted,amíg táncolsz,mert félteni fog!Te ne mondj le a saját igényeidről azért,mert ő diszkóellenes!Nálam is volt már,hogy a párom nem tudott eljönni, vagy én nem mentem,és Ő ment a haverjaival, de ezt el kell fogadni!Bízni kell a másikban és kell neki bizonyos szintű szabadságot adni,hogy jól érezze magát a bőrében!Neki is el kell engednie Téged,és nem csak ezt kell mondania,hanem így is kell éreznie!A bizalom nagyon fontos,és az,hogy ne korlátozzuk a másikat!Beszélgess vele erről!Mondd el neki,hogy tudod,hogy elenged, de látod rajta,hogy rosszul esik neki,ha elmész nélküle,és ezzel elrontja az estéd!Kérd meg rá,hogy vagy úgy engedjen el,hogy örül,hogy ezzel boldogságot okoz neked,vagy menjen ő is!
2009. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes...mert egyrészt ő nem akar veled menni, másrészt meg rosszul esik neki, ha nélküle mész...akkor nem azt szeretné, ha egyáltalán nem mennél sehová, sem vele, sem nélküle? ezt nem ártana tisztázni.

Nézd, szerintem ha igazán szeretitek egymást, nem lehetne probléma. A saját helyzetem: én kemény zenéket hallgatok, a párom inkább discot. Járunk tuc-tuc helyekre, meg rockkoncertekre is, én néha kinézek az ő focimeccsére (egy évig minden 7végén mentem) és most már jön velem kb kéthetente a szokásos kocsmázásunkra. Megismerte a társaságom és jól érzi magát a barátaimmal. Lehet h nektek is ezt kellene, többet járni a másik társaságába, amíg a párod azt érzi, h unatkozik a bulikban és nincs kihez 2 szót szólnia, amíg te tombolsz, biztos nehezebb.

2009. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!