Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a sráccal?

Figyelt kérdés

1 hónapja már együtt vagyok a sráccal nagyon szeret engem a tenyerén hordozz engem és jól ki is jövünk!

Nem vele van sajnos a hiba ha nem velem!

Már fél éve szakítottunk az exemmel!

Lekötöm magam meg minden de mégis néha a semmiből beugrik a képe és az emlékei...néha úgy érzem szerelmes vagyok belé még mindig és csak őt akarom!

Azóta nem ez az első kapcsolatom de abban sem voltam meg mert egy idő után elkezdett hiányozni az exem!

És most ennél a srácnál is ugyan az a helyzet!

Mit tehetnék hogy végre ne tudjak az exemre úgy gondolni?

Pedig már msntől kezdve minden honnan megszabadultam tőle tehát nem is keresem vele a kapcsolatot meg semmi és még sem megy hirtelen a semmiből előugrik van amikor néha úgy kelek fel hogy azt hiszem még mindig együtt vagyunk és fordulok a másik oldalamra és keresem az ágyamban!

Nagyon rossz és tehetetlen ez az egész :(

Szakítsak a sráccal? Annyira becsapásnak érzem ezt az egészet nem akarom őt megbántani de nekem így nem megy hogy bárkibe is beleszeressek?!?!

És az exemmel mit kezdjek? Nem akarok örökké így élni hogy a semmiből megint előbukkan az az aprócska láng:(


2010. dec. 28. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy mikor szakítottál az exeddel akkor hamar léptél bele egy újba, nem lehetséges? Ez nem jelenti azt, hogy még mindig szerelmes vagy az exedbe. Csak friss a dolog lehet és felejteni idő kell, meg ha azt mondom ne gondolj elefántra akkor arra fogsz úgy is. Az első mondatodban meg van a válasz:) Ne szakíts vele!
2010. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól kijöttök szeret...de te másra gondolsz?? sztem hamar ugrottál bele egy kapcsolatba... egyedül kellett vna lenned egy kis időt h rendezd magadba a dolgokat...felejts stb.

sztem próbálj meg a srácra több figyelmet fordítani és kitudja lehet olyan dolgokat veszel észre benne amiket eddig nem...és lehet ettől szeretsz belé nagyon...egy próbát megér...ha utána is az exedre gondolsz akk sztem hagyd ott..mert csak rosszabb lesz neked is és neki is

2010. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt magadban kell tisztáznod. Ha úgy érzed működne az exeddel, akkor vágj bele! A mostani pasiba meg ha nem vagy szerelmes, hiába aranyos meg minden, de szerintem szakíts vele. Az, hogy nem szereted egy idő után megint az exedre fog emlékeztetni. Lehet nem kell még egy kapcsolatba belekezdeni. Ismerkedj, biztos lesz valaki aki iránt egy idő után többet fogsz érezni. De én a helyedben adnék egy esélyt az exednek.
2010. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!