Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szakítsak vagy ne? 1 hónapig jártam egy sráccal, de nem vagyok belé szerelmes...

Figyelt kérdés
Vagyis érzek vmit de a múltbeli pasimba voltam szerelmes és nagyot csalódtam és talán még nem hevertem ki!már párszor szakítottam ezzel a sráccal de most pedig időt kértem, mert nem tudom mit akarok...Nem akarok vele játszani mert rendes srác..és szeret is...
2008. okt. 31. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakíts,hiszen tényleg nincs értelme játszadozni vele.
2008. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De úgyérzem szeretem csak a csalódásiam...
2008. okt. 31. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
jol tetted hogy idot kertel. probalj elgondolkozni a volt beli kapcsolatodon es azon is hogy vajon ebben a sracban is csalodni fogsz? ha ugy erzed hogy nem akkor probald meg kiheverni a volt beli csalodasodat es tiszta lapokkal lepj tovabb es erezd jol magad ebbe a kapcsolatba. de ha viszont nem tudod megszeretni a sracot akkor nicns sok ertelme hogy folytasatok hiszem csak jatszadoznal vele. de szerintem most is megbeszelhetned vele a problemad hisz ha igazan szeret akkor megerti. es talan neked is konnyebb lenne tovabb lepned a csalodasaidon.. remelem h segithetem.. pusz
2008. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amennyiben megválaszolod ezt, akkor leírom h én mit javaslok.
2008. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 Vagyok!
2008. nov. 1. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem maradj vele, ilyen korban jó ha egy másik pasival felejteted el az előzőt, szerintem így könyebb.

Jelenleg van egy barátod, akivel jól megvagytok, de ha vele szakítassz, ő sem lesz, és egyedül lenni nem jó dolog. De ha erőltetett az egész akkor nincs tovább, nem érdemes folytatni.

2008. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeresd azt, aki téged szeret! (Egyébként Te is szereted és a volt pasid már lehet nem is szeret.)

Ne abbólj indulj ki, hogy az előző pasidban nagyot csalódtál. Ez nem jelenti, azt hogy ebben a srácban is csalódni fogsz, hisz minden ember más és más!

Ha az a problémád, hogy kezd hasonlítani belsőleg az előző pasidra ez még nem baj mert képesek vagyunk gyökeres változásra is, csupán csak akarat kérdése. A problémák elől nem menekülni kell, hanem közösen kell megoldani azokat.

Maradj vele, mert szeretitek egymást.

2008. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakíts
2008. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!