Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naponta mennyi időt vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta mennyi időt vagytok a párotokkal?

Figyelt kérdés
(Komoly kapcsolatban élő 18 évesektől várok választ! )
2010. dec. 28. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
van mikor csak 1-2 órát de van mikor hétvégén akár egy napo is .. de volt mikor egy hétig is mert szüli nyaralni menetek és minek bíztak meg h igyázzunk a házra.. de volt mikor 1 napig beszélni se tutunk telefonon sem
2010. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőéves egyetemisták vagyunk.Ugyan nem lakik nála,de egy héten legalább 2* nálam alszik,volt már rá példa párszor,hogy egész héten végig nálam aludt.Hétvégente pedig vagy én megyek hozzájuk,vagy ő jön hozzánk.Februárban lehet,hogy hozzám költözik.
2010. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*nálam
2010. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Мirkó ***** válasza:

Átlagban mondjuk 2-3 óra de van h egyáltalán nem van h egész nap... változó. De mi elég közel lakunk egymáshoz szal nem nehéz talizni :)


17/F

2010. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szerelmem 18 éves. Bár nem egy faluban lakunk (de én az ő falujában melózom)... szóval munka után mindig elmegyek hozzá. Soha nem hagynám ki...

Már jegyesek vagyunk és nemsokára külföldre költözünk, mert ott tanul tovább, és gyermekünk is lesz ám..... nagyon szeretem, ő az életem értelme........

20/F

2010. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!