Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg nem kapok sok visszajelzést a barátnőmtől, ha távol vagyunk egymástól, ez így normális?

Figyelt kérdés
Nem érzem az érzelmi biztonságot, amikor nem látjuk egymást, és ez lassan felőröl. Rengeteget vívódom magamban, hogy miért lettem újra szerelmes, hogy bűntessem magamat ezzel a dologgal, eddig megvoltam enélkül az érzés nélkül vidáman. Nem szokta mondani, hogy hiányzom. Az elején ő kérdezte mindig tőlem, hogy hiányzott-e nekem. Telefonban mondom, hogy "hiányzol", erre most már nem szokott válaszolni. Két hónapja járunk, de még egyszer sem mondta, hogy szeret. Nem akarok újabb csalódást, mert egyelőre minden stimmel vele kapcsolatban. Azt mondta, hogy nem tud és nem szívesen beszél az érzéseiről. Ez most kamu? Mindketten felnőttek vagyunk. Lehet bennem van a hiba, hogy kimutatom az érzéseimet, mikor nem is vagyunk együtt. SMS-ekben olyan tárgyilagos mint egy baráttal. Rossz ez az érzelmi bizonytalanságérzés. Tegnap pl. megkérdezte, mért akartam vele telefonon beszélni este lefekvés előtt, egyáltalán hogy jut ilyen dolog az eszébe, hogy megkérdezze? Mem lenne természetes dolog?
2010. dec. 29. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
:D Ilyenen az én pasim is szokott problémázni. Pedig imádom. De nekem sokkal rosszabb ha mikor hiányzik még beszélek is róla. Akkor sokkal jobban elvagyok, ha nem gondolok arra h milyen messze van. Nem vagyok egy érzelgős lány, de attól még szeretem őt nagyon. csak kimutatni nehéz... Szerintem ne parázz ezen. Lehet ő sem bízik meg benned annyira h ennyire megnyíljon neked.
2010. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vakon megbízom benne, anélkül nem is lett volna érdemes belekezdeni, ezért nem akarom, hogy pofára essek :-/
2010. dec. 29. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzetedet, én is mindig többet szeretnék, mint amit kapok. Ilyenek vagyunk, és sosem lesz olyan, aki ezt megadja, szóval valahogy az igényeinket kell kicsit lejjebb vinni.

Ez nem mindig azért van, mert nem szeret, ő így is jól érzi magát. Mindig is irigykedtem azokra, akik az ilyen dolgokat semmibe tudják venni, de olyan szempontból jó nekünk, hogy mi legalább ki tudjuk mutatni, mit érzünk. És valóban tudunk is ragaszkodni valakihez. És tud első lenni az az életünkben, akit szeretünk.

Majd csak túljutsz ezen te is.

2010. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én is ilyen vagyok. :) Nem erősségem az érzelemkimutatás, és érzelgős egyáltalán nem vagyok. Emiatt rengeteg vitám volt az előző barátommal, mert ő elvárta a folyamatos "nyáladzást". De én ettől még szerettem, egyszerűen képtelen voltam arra, hogy folyamatosan mondogassam "szeretlek", "hiányzol" és társaik.
2010. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg lazábban felfogni

ahogy látom, te generálod magadnak a szenvedést

találd fel magad amikor nincs veled a bnőd, ne rajta rágódj mindig

2010. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!