Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért van hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van hogy párom nem hív, ráérek neki, ritkán ölel át és ha nála vagyok csak fekszik és bámulja a tv-t?

Figyelt kérdés

29 éves,én 23.4 éve vagyunk együtt,sokat vívódtunk már ilyenek miatt!Ha nem hívom, ő nem hív.És ha nem hívom és 2 nap múlva mégis keres kérdőre von,hogy miért nem keresem, hová tűntem?!Ha haverjainak kell segítség még betegen is elmegy,de én várhatok!Amikor megpróbálok beszélni vele erről,még jobban bezárkózik, nem közelít, nehogy már azért tegye mert én mondtam!De ragaszkodik hozzám,mondván szeret és nem akar szakítani!Már próbáltuk külön,de neki se ment!Vagy az a baj,hogy mindent elnézek?Mit csináljak???Ti mikor cselekedtek így,amikor már nem szeretitek a barátnőtöket?

Köszi a válaszokat!


2009. jan. 26. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom h nem ezt a választ várod!De hihetetlen hogy ugyanebben a cipőben vok,bár én csak 8hónapja vok vele,és azért nincs olyan h két napig nem beszélünk...én is már számtalanszor veszekedtem vele emiatt,szakítottam vele meg ilyenek,úm. visszakönyörögte magát,hogy így szeret meg úgy...de nekem nem elég ha csak mondja.És azért is rossz ez az egész mert eleinte mondanom se kellett neki amit akartam,ő ugrott pattant,csinálta,kedveskedett....megbeszélni nem tudjuk mert ő is magába tartja a dolgokat és nem hajlandó beszélni...Én tudom h szeret,de már így nem olyan jó ez a kapcsi,én próbálok neki kedveskedni meg minden,de ő az egészet elintézi azzal h fáradt!És elhiszem h az mert nagyon sokat melózik meg este még edzésre is megy.....de már elegem van ebből!TEhát fiúk kérjük a válaszokat
2009. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Majd a fiúk megmondják,hogy miért van így!
2009. jan. 26. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem fiu vagyok, de talan tudok nektek egy fele valasszal szolgalni, mint aki mar egy ideje egyutt el a parjaval. Nos a ferfiak nem ugy mutatjak ki az erzelmeiket mint a nok es tisztelet a kivetelnek, de a ferfiak tobbsegenek az jelenti a kikapcsolodasr, ha a tevet bamulhatjak, megnezhetnek egy foci meccset anelkul, hogy a baratnojuk rinyalna, hogy miert. Hiaba rangatnank oket szinhazba, meg kiallitasra, ez nem erdekli oket, hiaba sirunk, hogy nem foglalkoznak velunk, nem kedveskednek....kedveskednek ok, meg szeretnek is meg torodnek is, de nem ugy mutatjak ki. A nokkel ellentetben nem ulnek a telefon mellett es hivnak 2 percenkent, kell egy kis szunet, egymas nelkul par nap, lehet hogy tenyleg elfelejt felhivni es akkor mi van, hijad te, egy kapcsolat a kolcsonossegrol szol. Ha nem tudod ezt megerteni,akkor hosszu tavon ebbol tobb problema adodhat. Probalj kicsit lazitani es nem ennyire halalosan komolyan venni, nyilvan azert van veled, mert szeret, ha nem igy lenne, elhagyna. Probalj ki egy hetet, hogy nem hivod, nem kedveskedsz...utana mar o fog hivogatni, hogy mi van, mi tortent.
2009. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Arra én is gondoltam,hogy most leállok és nem keresem, elfoglaltnak tettetem magam,hátha azután majd ő keres.Mert most már ott tartunk,hogy csak én megyek utána.Csak ezt betartani nehéz,főleg mert szeretem,és engem érdekel mi van vele egész nap,bár ő meg sem kérdi hogy telt a napom!

Köszi a válaszod!

2009. jan. 26. 11:34
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Én otthagynám a francba az ilyen pasit. Minek futsz utána? Számomra ez már bebizonyosodott a leírtak alapján, hogy ő nem neked való.
2009. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nos, a kérdésedre a válasz tökéletesen egyszerű, még magad is megválaszoltad. A baj az, hogy mindent elnézel. Ha a férfit túl hosszú pórázra engedik, hajlamos "eltépni" azt, és saját korlátokat szab magának. A legfontosabb amit most tenned kell, hogy ébreszd fel benne a vadászösztönt, légy néha elérhetetlen! Tervezzetek közös programokat, tévézzetek együtt, kiránduljatok, sétáljatok mozizzatok. Ezt mindenképpen le kell ülni vele megbeszélni ezeket a dolgokat, mert ha nem teszel megfelelő lépéseket, örökké ebben a mókuskerékben fogsz futni. Ha viszont elzárkózik ettől, és nem hajlandó beszélni veled, akkor igen csak kérdéses, hogy szeret-e még, ebben az esetben egyetlen helyes megoldás a szakítás, bármennyire is fog fájni. Próbáld meg egy kicsit racionálisan nézni a kapcsolatotokat, tedd fel magadnak a kérdést: Nem ver át? Szeret egyáltalán? Nem csal meg? Tényleg fontosabbak a barátai mint én? Ha ezekre a kérdésekre nem kaptál magadtól megfelelő választ, tedd fel neki is ha ettől elzárkózik, akkor tőled zárkózik el. Akkor pedig már nem szeret.
2009. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

23.4 éve vagyunk együtt :DD

Vicces volt elsőre olvasni :D

2009. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Féltékennyé kéne tenni. Rá kéne ébreszteni, hogy ez nem párkapcsolat, csak a te részedről, és ha nem akar elveszíteni, akkor ne lustuljon be. Új ötletek kellenek, mert elhidegült tőled. Ez elég nagy közhely, viszont mindennapos.

Te tudod a kapcs. elején milyen volt, lehetett-e sejteni, hogy ő ilyen.

Ha nem, akkor ennek konkrét oka van, talán valóban a 4 év... az sok idő, manapság eléggé szabad a világ a csajozás pasizás terén.

Unja a banánt. Legyél alma :) abba majd beleharap.


Az hogy nem keresed, meg lehet próbálni, de hosszabb távon egyértelműen szakításba vezet, ha nem reagál. Akkor viszont legalább kiderült, hogy vége kell hogy legyen.


Én pl olyan fiú vagyok, aki sokszor szeret egyedül lenni, természetemből fakadóan, de ez nem jelenti a lány elhanyagolását!

2009. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok ugy érzem a barátom nem törődik eleget velem.sokszor fontosabbak a barátai mint én,vagy fontosabb egy film vagy bármi.ezt neki is sokszor megmondtam hogy nem szeretem ha igy viselkedik és mondja el hogy mér ilyen ha nem szeret mondja el azt is és azt mondta h szeret és nem akar elvesziteni de ő ilyen de én tudom hogy nem ilyen mert mikor összejöttünk teljesen más volt sokkal többet törődött velem és sokkal jobban látszott rajta hogy szeret.nagyon sokat veszekedünk és számomra ez is befolyásol hogy mennyire törődik velem mikor azt mondtam neki h ha ez igy megy tovább akkor én nem akarom folytatni észrevette magát hogy tud ő más is lenni.2-3 hétig nagyon rendes volt velem mindent megtett annak érdekébe hogy boldogak lehessünk együtt.most megitn minden a rési ismét azért vagyok szomorú mertazt látom rajta hogy nem élrdeklem őt és azért is fáj annyira mert tudom hogy másképp is tud viselkedni...nem tudom mit tegyek.mondtam neki hogy utolsó alkalom amikor kibékülök vele(nagyon sokat veszekedünk) és én többé nem fogok futni utána mert ha ő továbbra is igy fog viselkedni bármennyire is fáj vége lesz a kapcsolatunknak:(én is örülnék ha valaki tudna valami jó megoldást esetleg erre....
2009. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazad lehet,kezd már elmenni az életkedvem,hogy mindig én keresem és nem foglakozik velem.Rohan a haverokhoz,és ha nála vagyok rám se hederít!Azt mondja fáradt.Viszont van mikor nagyon aranyos,kedves.Akkor mi van vele?Most melyik az alaptermészete?4 év alatt nem sikerült sajnos rájönnöm...

Te hány éves vagy?A hajszín miért számít neked?

2009. jan. 27. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!