Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ha a barátom azt mondja, hogy beteg, otthon fekszik és nem szeretné ha elkapnám a betegséget ezért ne látogassam meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nyomulós de két napja nem hiv fel és nem taliztunk. Kivárjam, hogy a pasi hivjon vagy lepjem meg otthon nála és vigyek gyümit?
2011. ápr. 5. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nefuss utána
2011. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Őszintén ha én beteg vagyok, akkor én is úgy vagyok, hogy hadjon békén mindenki.Szerintem várd meg, amíg ő hív
2011. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is utálom, ha betegen látogatnak. Egész nap csak fekszem, általában vörös és hámlik az orrom, ugye a hajam az iszonyat... még a barátokat és rokonokat sem szeretem, ha látnak úgy, nem hogy a páromat...:)
2011. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én akkor szivesen találkozom a párommal ha nem éppen a legjobb formájában van, miért ne láthatnám mert beteg? Ha szeret az ember valakit, akkor minden körülmények között mellette áll,nem?
2011. ápr. 5. 15:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Én felhívnám. Jó nem órákat beszélgetnék vele, de annyit mindenesetre megkérdezném, hogy hogy érzed magad és jobban vagy-e már stb.

Mert betegen én sem hívok senkit, de nagyon jól esik ha a barátom felhív. és engedély nélkül is jön ki hozzám nem érdekli őt a fertőzés meg semmi:)

2011. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, de ő kikötötte, hogy majd megbeszéljük hogy majd mikor találkozzunk, ezért nem akarok telefonálni neki...azt irta hogy ne menjek mert elkapom, ezek után én hivjam fel?
2011. ápr. 5. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:
A találkozásról nem kell beszélni csak arról, hogy jobban van-e. Vagy ha nem hívod fel küldj neki egy sms-t hogy jobbulást:) Így megtaláltad az arany közép utat:)
2011. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

telefonon nem lehet elkapni, lehet ő a pasi, de ő a beteg, és te vagy am obilabb, ő beteg, jól esne neki ha érdeklődnél, de ne neki kelljen mondani, hogy érdekel e téged, lehet kiváncsi mikor keresed, az egy kapcsolatban meg normális, ha az egyik fél nem keresi am ásikat, és nem találkoznak, akkor am ásik automatikusan üzen neki, vagy hívja telefonon, hogym i újság veled, jól vagy, vagy nem akarsz velem beszélni, miért nem jelentkezel stb

ha nem akar semmit, vagy hazudik a betegséggel kapcsolatban, akkor buta és rossz ember, de inkábbm ondaná meg és szakítson. Neki nem tudom hogy esne ha te lennél a beteg és te nem akarnád hogy odamenjen, meg nem vennéd fel a telefont, meg nem válaszolnál sms re, meg nem is keresnéd pedig te ráérsz otthon netezni pl. Meg neked isj ólesne ha te lennél beteg csaj létedre, és ő meglátogatna, vagy hívna, általában nem al átogató fél a fertőzéstől, hanem a beteg az aki azt mondja, h nem várom el h meglátogass, nem akarom h beteg légy miattam.

2011. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm pont beteg, nem akarta hogy így lássam, de hiányoztunk egymásnak :D szóval így is együtt vagyunk, csak nem csókolózunk, pedig mondtam neki hogy nem kapom el :/ (évek óta nem voltam beteg), de nagyon nyűgös :S amit meg is értek, szegénykém :(
2011. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazat adok Neked, de mégis azt irja sms-ben hogy majd megdumáljuk hogy...meg nem akarja hogy elkapjam meg nem is merem meglátogatni mert a pasik a falra másznak attól ha egy csaj 3 hét után odamegy hozzá bejelentés nélkül...ez ált. nem szimpi a pasiknak,nem? Most jelentkezzek vagy sem? Nem akarok nyomulósnak tűnni de baromira érdekelne, hogy valóban nagyon beteg vagy csak le akar koptatni...
2011. ápr. 5. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!