Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha mindig összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha mindig összeveszünk?

Figyelt kérdés
a marátnőm minden kis hülyeség miatt megharagszik... pedig ma én haragudhattam vna meg: sétáltunk többen a városban... és beszélgetett közbe a bnőjével vmi másik pasirol D: és cs ugy bevágja h: hát én mindenkit megcsalok, meg úúúú ott az ákos, úúúúúúú ott a csaba- az mien jól néz ki.... meg ijen beszólások. multkor az vt a problémája h nem vok komoly. és most erre a beszólásokra mondtam h ez k*rvára nem esik ez jól nekem.(jó nem igy montam) és ezért megharagudott... sztetek még szeret v vmi? mert én igen, soha n csaltam meg.. előre is kösz
2010. dec. 29. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg keress olyan nőt, aki megbecsül.
2010. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzottan értékel téged. Ha melletted ilyeneket mesél a barátnőjének. ne hagyd.

Egyébként meg nem sértődött meg, csak érzelmileg zsarol, ez két nagyon különböző dolog. És ha beszopod egyszer, legközelebb is fogja csinálni. Az ilyen sértődéseket fel sem kell venni, nem komolyak.

2010. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva: Egy kis hülye liba,aki ezt menőnek érzi.Gyorsan keress mást magadnak,egy ilyen csupaszív fiút ő nem érdemel meg.


Egy kis OFF:Ne haragudj,de ez a helyesírás botrányos.Ha már írsz egy fórumra,akkor írj helyesen!pl.: vna az VOLNA,cs az CSAK,mien az MILYEN,ijen az ILYEN,vt az VOLT,montam az MONDTAM,sztetek az SZERINTETEK,v az VAGY,n az NEM.A vesszőkről már nem is beszélek.Nem b*szogatásból írom,de mondjuk a felnőtt olvasók nem biztos,hogy megértik ezt az msn nyelvet,arról már nem is beszélve,hogy egy csomóan nem vesznek majd komolyan.:)

2010. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani neki: nézd, nálad is vannak ezerszer jobb nők, mégis veled vagyok. bár, ha meggondolom, egy kis dugáson kívül másra nem is vagy jó, te üszkös, értéktelen ribanc! *csatt egy pofon*

aztán elmész. kíváncsi lennék a reakciójára.

2010. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szeret mert ha másik pasira veri a fogát nem is egyre...hát az nem jelen túl sok jót...
2010. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Komolytalan a barátnőd, nem kell komolyan venni. Ha te komoly kapcsolatot akarsz egy nővel, akkor keress mást, de előtte szakíts a barátnőddel.
2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2010. dec. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!