Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1hónapja vagyunk együtt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hónapja vagyunk együtt és gyakran összeveszünk (heti szinten) mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat és tudom,h ő is szeret.mikor együtt vagyunk akkor tök jó minden.de csak 7végén találkozunk,hétközbe meg marad az msn-en.Nem tudom hogy mit cisnáljak.A veszekedések miatt tovább lépnék,de tényleg nagyon szeretem.Légyszi adjatok tanácsot.
2010. okt. 4. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már voltunk külön.Akkor nagyon sokat gondolkoztunk mindketten az újrakezdésen.Szenvedtünk egymás nélkül.
2010. okt. 4. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez azt jelenti, hogy még mindig nem működik a dolog. Ez a se veled, se nélküled. Próbálkozhatsz, de szerintem értelmetlen.
2010. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem IP a monogrammod? :D
2010. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi most múltunk 1 hónaposak..nálunk is csak a veszekedés ment..most tartunk h "szakíottunk"de úgy néz ki békülni fogunk.Csak azt tudom tanácsolni beszéljétek meg a dolgokat!!!
2010. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 14-15 -évesek lehettek akik azt sem tudják mit jelent egy kapcsolat és nem vesztek semmit komolyan,ezért veszekedtek! Szóval éretlenek vagytok még nagyon egy kapcsolatra mindketten! 34F
2010. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!