Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig összeveszünk a párommal minden apróbb dolgon? Lehet hogy már nem szeretjük egymást? Lehet hogy már a tisztelet is elmúlt?

Figyelt kérdés

Van olyan időszak, kb 1-1,5 hónap, amikor nagyon jól elvagyunk. Minden téren kijövünk, ilyenkor úgy érzem hogy szerelmes vagyok és hogy el tudom képzelni vele az életem. Aztán van pár dolog amin vagy ő vagy én felhúzom magam, aztán összeveszünk. Most volt nemrég a születésnapom, kérdezte hogy amit ő kigondolt tetszene-e nekem, mert akkor megveszi. És tetszett az ötlete, mondtam hogy örülnék neki. Aztán elment a boltba, hogy megvegye, és idegesen felhív, hogy nincs már belőle, és hogy nézte egy másik helyen is ott meg sokkal drágább, jó nem annyira kb 20%-kal. Aztán mondtam neki hogy jó akkor vegyen valami mást, és mondtam neki hogy én mire gondoltam. És az nem tetszett neki és tiszta idegesen beszélte velem, hogy az egész születésnap egy nagy hü**eség, nincs semmi értelem, most is csak kib*ssza a pénzt valami sz*rral. Ezt igy mondta. A születésnapom. Én mondtam neki, hogy jó akkor így mostmár ne is vegyen semmit. Aztán 1 órával később beállít, és hozza ami az eredeti ötlete volt. És csodálkozik, hogy nem teli vigyorral a fejemen fogadom. És mondja napokig, hogy én nem tudok örülni semminek.

A másik dolog. Nekem is ezer meg egy dolgom van, és kértem, ha megy boltba, nekem is hozzon már kaját. Kb 3 dolgot mondtam neki, ebből egyet sem sikerült hoznia. Magának persze bevásárolt, aztán mikor kérdezem hogy nekem miért nem hozott? Nagy ingerülten válaszol, hogy hagyjam már minek fárasztom. Igy este 8kor mehettem bicajjal a 4 km-re lévő boltba.

Aztán van most neki egy lakása, úgy néz ki jövőre odaköltözhetnénk. És amikor valami apróságon kiakad, pl nem megyek takarítani, mert nem is vagyok otthon, akkor mond egy olyat, hogy "szerintem egyedül fogok én lakni ebbe a házba, rád úgysem lehet számítani" . Miközbe amikor ráérek, folyamatosan ott voltam, mindenben segítettem neki, az itthoni dolgaimat meg hanyagoltam.

Ilyenkor ezek után meg úgy gondolom, hogy nincs is nekünk értelme együtt lennünk.

Van valaki hasonló helyzetben? Aki egyszer igy érez, máskor meg máshogy?

Hosszú kapcsolat, 4 év.


2011. máj. 14. 21:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja és barátom egy csomószor más haverja barátnőjével példálózik. Hogy az a lány mennyi foglalkozik a barátjával, milyen figyelmes stb.. Az a lány meg semmit nem csinál, rá is érhet foglalkozni a pasijával. És az a lány akivel példálózik, már nem egyszer megcsalta a pasiját is.

És már nem egyszer a barátom fejéhez vágtam, hogy kívánom hogy neked is olyan barátnőd legyen, aki megcsal. Erre sosem mond semmit.

Miért én vagyok mindig a szar?

Aztán amikor tv-zünk mindig elkapcsol, az esetek 90%-ában azt kell nézni vagy csinálni amit ő akar. Ezt is annyira unom már, miért nem lehet az én kedvemben járni?

Aztán amikor náluk vagyunk, ő lemegy enni, én is farkas éhes vagyok, de egyszer nem mondja, hogy gyere együnk. Meg is kérdeztem régebben hogy engem miért nem tud megkínálni? És azt mondja, hogy az anyjáék biztos nem örülnének neki ha ott ennék, mert hogy mindenki egyen otthon. Már nem egyszer volt, hogy vittem magammal vacsorát is amikor mentem hozzájuk, de az meg olyan ciki :(

A másik dolog ami még zavar, hogy állandóan az anyjáékkal van. Ha velem beszél telefonon, és közben hallja hogy hívták-mert jön nemfogadott hívás hang- akkor rögtön le kell tenni a telefont, és van, hogy eltelik 1.5 óra míg visszahív, annyit beszélnek. Másodlagos lennék?

Ha "vásárolni megyünk" 10 e ft-os vásárlásnál képes elkérni 300 ft-ot ami az én részem.

2011. máj. 14. 21:37
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ne haragudj de egy ilyen pasi mellett már az első hétben elmúlt volna az a tisztelet...

Csoda, hogy eddig bírtad mellette.

2011. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Én is azt mondom, amit az előző h.sz.: ez a fiú nem szeret és nem is tisztel téged. Amiket leírsz, azok nem apró nézeteltérések, hanem alapvető jellemhibák. Ha most, amikor elvileg dúl a szerelmetek, ennyire figyelmetlen, udvariatlan, nemtörődöm, faszari....akkor mire számíthatsz később?

Persze azt fenntartom, hogy hallgattassék meg a másik fél is! Ő vajon mit mondana rólad? Esetleg te sem vagy vele kedves, figyelmes?

2011. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Egyébként én is nagyon szívesen belelátnék a fejébe, jó lenne tudni mit gondol rólam, vagy arra is kíváncsi lennék, hogy pl másoknak mond-e valamit rólam?

Mert egyébként ő nem szokott beszélni rólam másoknak mindig ezt mondja.

Akkor vagyok vele figyelmetlen és akkor nem törődöm vele, amikor megbánt. Egyébként kedves vagyok vele, mindig kéri hogy masszírozzam meg, 10ből 8szor biztos megteszem. De ő ha 20ből 1szer!

2011. máj. 14. 22:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, hogy vele vagy, ne is haragudj. Az első ilyen (egyik) beszólásánál mondtam volna, hogy vegyen vissza, a másodiknál kivágtam volna.
2011. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én megbeszélném vele hogy vagy változtasson vagy hagyjuk. Nem becsül meg és nem is szeret... 300Ft-ot elkérni? de még ha egy ezres is... meg ne egyél ott? ilyen sóher parasztot én még soha nem láttam
2011. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mit találtok a legnagyobb problémának úgy összességében? Mi az ami még elnézhető és mi az ami már nem?
2011. máj. 14. 22:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Abban biztos vagyok, ha valaki igaz szeretetet érez a párja iránt, akkor igyekszik vele kedves, figyelmes lenni, nem kell kierőszakolni az iyen dolgokat. De ez akkor működik, ha viszonzást is talál. Ha az egyik csak ad, a másik csak elfogad, ott nincs szeretet, legfeljebb kényelmes az egyiknek, a másik meg szolgál. De ez nem elég a tartós, tartalmas kapcsolathoz.
2011. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából nem nagyon tudok választani, mindegyik hihetetlen. De ha muszáj lenne azt mondanám, hogy az a legdurvább, hogy nem ad enni. Vedd észre, hogy ez a férfi nem szeret. Ha nagyon akarna felvihetne neked egy szendvicset, azt észre sem vennék a szülei. És melyik a leglájtosabb? Olyan sajnos nincs...
2011. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy régebben is próbáltam már lezárni ezt a kapcsolatot, de nem ment. Eltelt 5-6 nap és már nagyon hiányzott, látni akartam, megölelni. Pedig akkor sem volt hajlandó eljönni értem, én mentem hozzá. Nemtudom hogy mit tegyek :( Szeretem is meg már nem is.
2011. máj. 14. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!