Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány kb 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány kb 2 éve ismertem meg (most 15 éves vagyok) de nagyon tetszik nekem az első pillanattól, de nem tudom kiverni a fejemből. Miért van ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

1 éve még volt egy ilyen tetszés szint, de csak 3 hétig utána nem beszéltünk nagyon, most megint beszélek vele, de azt mondta nem akar pasizni csak flörtölni (jól érezni magát) Ritkán találkozok vele, de nagyon tetszik. tudom van még sok nő, de ő az egyetlen,aki tetszik . A csajok szerint jól nézek ki, minden rendben van velem.

És sajnos félénk típus vagyok. mit tegyek?


2010. dec. 30. 21:38
 1/1 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Flörtölj vele, és ha nagyon megkedvel téged, akkor lehet komolyabban is próbálkozni:)
2010. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!