Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Spermával kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Spermával kapcsolatban van valaki, aki esetleg tapasztalta azt, hogy a füves cigi vagy a cigarettázás megváltoztatja az ízét?

Figyelt kérdés

Öhm... negatív irányba...

A barátom időközben (hónapokkal ezelőtt) kezdte el mindkettőt és nem tudom, hogy csak én képzelem e bele, hogy keserű, kellemetlen íze van vagy tényleg ezek okozzák e? Éveken át egyszer sem jutott eszembe, hogy rossz íze lenne, csak ezért kérdem.

Köszönöm a válaszokat


2010. dec. 31. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jaja, a cigitől lehet keserű.. de én nem szoktam megkajalni a spermát :D
2010. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megváltoztatja! Nem mese, és nem csak viccből modogatják, hogy a dohányzás egy csomó káros anyagot juttat a szervezetbe. Ezek aztán a keringéssel minden egyes sejthez eljutnak...


Egyébként, nem csak az íze lesz rosszabb, hanem a "minősége" is. A dohányzás ugyanis a nemzőképességet is csökkenti.

2010. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon kellene hagynod a baratodnak h fuvezgessen mert be fog kattani,egy ido utan.Egeszen biztos h megvaltozik a sperma ize is,hiszen a szervezeten keresztul megy ez is mint minden mas taplalek pl. az ananasztol edesse valik az ize.De komolyan mondom ne nagyon hagyd ezt a fuvezg.mert nem jo tapasztalat.
2010. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom spermája annyira keserű, hogy egyszer majdnem lehánytam szó szerint. Egy együtt érző.
2010. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miert kattana be kislanyom?....Ha hetente egyet elsziv akkor egeszsegere,inkabb mint minden hetvegen reszeg legyen,aztan masnapos.
2010. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Miert kattana be kislanyom?....Ha hetente egyet elsziv akkor egeszsegere,inkabb mint minden hetvegen reszeg legyen,aztan masnapos."


Persze, azt kívánja, hogy nyeld le, vagy egyéb, és te nyugodtan elszívhatsz heti egyet. Hát hogyne. Nyugodtan szívja el azt, ha nem kívánja tovább a lenyelést. Mivel nekem nem ízlik ezáltal a spermája. Én tegyem meg annak ellenére, hogy zavar, de ő ne tegyen azért, hogy "jobb" íze legyen, és nem cigizne. Hol itt a kompromisszum, ha már nem tudja lerakni az a heti egyet sem? (de gondolom amúgy többet szív) Sehol. Úgy gondolom valamit valamiért. Nekem nagyon nem ízlik az íze, de így jobban szereti, tehát megteszem, mert képes vagyok rá(valaki nem képes rá). De ha tud azért tenni, vagy abba tudja hagyni valami hülye szokását, ahhoz, hogy nekem könnyebb legyen(mivel magamtól nem nyelném le, csakis a kívánságára) "elvielni", akkor miért ne tenné...

2010. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jol van akkor te tudod biztosan nagyon jol,cigizzen csak a parod,egeszsegere.Majd par ev mulva ra jossz mirol beszeltem.Nem vagyok amugy a kislanyod.nem hiszem h egy 50 ev koruli no lennel,annak alapjan legalabbis ahogyan valaszoltal nekem nem hiszem.Ne haragudj en csak jo tanacsnak szantam,nem kioktatasnak,csak sajnos nagyon sok a rossz tapasztalat a cigivel.
2010. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom, hogy meg kéne kérnem, hogy hagyja abba mindkettőt, de sajnos nem tudom, hogyan mondjam neki. Elég nehéz időszakon megy most át, és ezekbe menekül:( Folyamatosan azon agyalok, hogyan segítsek neki, de nem találok választ. Viszont az biztos, hogy egy életen át nem szeretném ezt a keserű ízt nyeldekelni:D

2010. dec. 31. 02:23
 9/11 anonim ***** válasza:
1:20 elhiszem h tanacsnak szantad de a hulyeseget nem kell reklamozni.
2010. dec. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo,koszonom h megertetted uzenetemet,megertelek teljesen plane h jobban leirtad mi a helyzet.Kedves utolso valaszolo,megis milyen butasagot reklamozok en,mi ebben a butasag?
2011. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!