Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló megváltoztatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló megváltoztatja a menstruációt?

Figyelt kérdés
Most kezdem el szedni, még sohasem szedtem. Azt tudom, hogy innentől csak megvonásos vérzés lesz, ami gyengébb lesz és kevesebb ideig tart. De én arra gondolok, hogy most ugye még nem szedem, megjön majd a napokbana mentstruációm, és az 1. nap kezdem el ugye szedni a gyógyszert. De ez is le fog rövidülni és gyengülni, vagy még ugyanolyan hosszú lesz és erős, mint eddig szokott?Mert ez még rendes menstruáció. Vagy már ezt is befolyásolja az a pár szem gyógyszer?
2011. máj. 27. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt még nem befolyásolja. A következőket már igen, de azok sem lesznek mindig ugyan olyanok. Volt nekem olyan h csak 3 nap volt alig pár csepp, de volt h megvolt az öt és kicsit több. De kevesebb fájdalom, rendszeresebb és tényleg jobb így.
2011. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem befolyásolta az elsőt még, sőt mennyiségre a többit sem. Inkább csak rövidebb lefolyású, nem jár akkora görcsökkel, és színre változott meg, de ezt inkább nem részletezem. :) Mindenki más hatásokat tapasztal, illetve más mellékhatásokat is.
2011. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt gyógyszere válogatja. Én a novynettet szedtem, amikor elkezdtem 12-13 napig megvolt és a következő hónaptól csökkent!!!
2011. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyógyszer, és emberfüggő. nekem az még normális volt, azután pedig mindig 3 napos volt és kevés volt.
2011. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, beállitja, és rendszeressé teszi a menstruációt.
2011. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz! A tabletta tényleg beállítja a vérzést!


Tehát, ha terhes leszel tabi mellett, akkor is nagy az esély arra, hogy vérezni fogsz, így nem tudod időben észrevenni a picit!


Én tudom! Ennek köszönhetem, hogy a világon vagyok!

2011. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a jó válaszokat, ment a zöld kezecske:)


utolsónak: nem tervezem, hogy terhes leszek. és nem tartozok azok közé, akik felelőtlenül szedik a tablettát. elég precíz vagyok az életben, gondolom a tablettaszedés is hasonlóképpen fog működni.

2011. máj. 27. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyukám is rendesen szedte, ezért nem gondolta, hogy gond van :S
2011. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20:33 hány éves vagy ??
2011. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a mostani fogamzásgátlók sztem jóval megbízhatóbbak, mint a régiek.. alacsony hormontatalom, és rengeteg nő használja...


te gondolom már jó 10-20-x éve emgszülettél, az akkoriak még lehet hogy nem voltak a legkorszerűbbek. a pearl indexe se hiszem h 0.1 körül volt... :D

2011. máj. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!