Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van egy fiúnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van egy fiúnál, akit én egyáltalán nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
0-0,1 %
2010. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
annyi, mint torghellének az aranylabdára
2010. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:
73%

Mennyi esélye van nálad egy srácnak, aki egyáltalán nem érdekel téged?

Amúgy keltsd fel az érdeklődését és lesz esélyed:)

2010. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"annyi, mint torghellének az aranylabdára"


Ez jó XDDDDDDDDD

2010. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel magadra a figyelmét!:D
2011. jan. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
szerintem csak idő kell...volt egy srác aki nagyon bejött 7 éve 4 éve nem beszéltünk azt hittem elfelejtettem de nem...és 4 napja rámírt és azóta nagyon odavan megvissza..próbálj nem törödni vele...
2011. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:
így van....és talán 4 év múlva majd felfigyel rád:)
2011. jan. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mekkora tanács! XD

Próbálj meg ne foglalkozni azzal a fiúval, akit egyáltalán nem érdekelsz, és akkor talán összejön! HÁHÁHÁHÁHÁ

2011. jan. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy nincs esélyed, de ez sok mindentől függ nem mit akarsz. Egyrészt hogyan nézel ki, illetve milyen a stílusod? Ha az nem taszítja a fiút, akkor már van némi esélyed. Ekkor jönnek a praktikák, például meddig vagy hajlandó elmenni. Ezt sok téren értem, pl. csábítás terén vagy néhány cikis helyzet bevállalása (esetleges visszautasítása). A pasiknál egy átlagnál jobb nő számára nincs reménytelen helyzet. De nagy valószínűséggel a kapcsolat nem lesz tartós. Nem tudom megéri-e.
2011. jan. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi.
2011. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!