Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozgattam egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgattam egy lánnyal, látszólag kedvel, mert mindig mondta mennyire jól érezte magát meg, hogy ismételjük meg, de most pár napja bepasizott nyilvánvalóan valami buliban. Mi a fenét csináljak ha belé zúgtam?

Figyelt kérdés
Nem nyomultam rá olyan agresszívan ahogy szerettem volna így el tudom képzelni, hogy csak barátnak tekint. Mit érdemes ilyenkor? Félek attól ha színt vallok elkezd kerülni és akkor nem is lesz már esélyem nála pedig elképesztően imádom.
2010. dec. 31. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tököltél haver, azt elbasztad a ribit...Tudni kell melyik lánynál mennyire lehetsz 'nyomulós'..
2010. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát én hagynám a helydbe!ha bepasizott nem tudsz mit tenni!mx várj még egyedül lesz és próbáld meg akkor!de én lehet nem bíznék benne ezek után!
2010. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
énmeg nem várnék rá. most verd a fejed a falba jóerősen, és legközelebb ne tökölj, mer lecsapják a kezedről a következőt is.
2010. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!