Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megy egy 30-as nő olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy egy 30-as nő olyan férfihoz feleségül, aki nyilvánvalóan nem hozzá illik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott egy harmincas évei közepén járó, rendkívül művelt, finom modorú és csinos lány. Összeismerkedett egy fiúval, aki alacsonyan kvalifikált, nem olvasott, csúnya, kisebb a lánynál, és naív, szerencsétlen az életben. A lány bevallja, hogy óriásiak közöttük a különbségek és tudja, hogy nem lennének boldogok együtt, viszont szeretne segíteni neki...


Tényleg van olyan, aki szánalomból választ férjet magának, feladva ezzel saját boldogságát? Vagy más ok lehet a háttérben?


2009. nov. 11. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak duma
2009. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen. az h ebbe a férfiba lett szerelmes. csak nem hangoztatja.

sok ilyen van, és a fele először titkolja, mert ő is látja h "nemillenek össze" de mégis ebbe a férfiba lett szerelmes,

2009. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az élő példa én vagyok(21/lány) nem nagyon illünk ösze a párommal, életben és szex téren sem, én már alig vagyok belé szerelmes, inkább nagyon kötődöm hozzá, de akár az életemet is leélném vele, mert annyi jó dolog volt amit együtt éltünk meg, hogy kár lenne félredobni
2009. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:00


Ezt én is el tudom képzelni.

2009. nov. 11. 15:31
 5/5 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:28


Szerinted pusztán a közösen átélt élmények elegendő hátteret nyújtanak a későbbi évtizedekben felmerülő problémák higgadt átbeszéléséhez és megoldásához? Elég erős-e ez a kapocs ahhoz, hogy majd egymás mellett álljatok, ha valamelyikőtök bajba kerül? Nem kerültök-e majd kísértésbe, ha találkoztok valakivel, aki amúgy tényleg a "másik feletek" lenne?


Nem provokatív kérdésnek szánom, csupán érdekel a kapcsolatok anatómiája.

2009. nov. 11. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!