Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

A barátommal hihetetlenül szerettük egymást, de egyszer nagyon megbántottam őt,attól kezdve pedig egyre inkább úgyérezte, nem érez irántam semmit. "Kiszeretett belőlem."

Előtte mindig nagyon félt, hogy majd egyszer szakítok vele, meg félt, hogy elveszít.. Nagyon szeretett, nagyon hevesek voltak az érzelmei . A szakítás óta eltelt 10 hónap, én állandóan rágondolok, nem bírok belőle kiszeretni, akárhogy próbálok. Vágyom rá testileg lelkileg. Újrakezdeni nem akarta, de én voltam a bolond, mert látta, mennyire szükségem van rá.

Azóta nem keresem. Én még mindig őt akarom. Neki azóta nincs barátnője. Nem vágyik kapcsolatra talán? Mert azt mondta, nagyon tetszek még neki, de fél, hogy újra az lenne, mint ezelőtt.Már semmi esélyem, hogy visszaszerezzem?

17/L

és a barátom: 16/F


2011. szept. 30. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Hagyd békén, és legközelebb ne rontsd el.
2011. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiúk sértődékenyebbek. Mit mondtál neki egyáltalán? Ne rágódj rajta, felejts, ismerkedj, stb. Még gyerek ez a fiú hagyd, ha nem akar már Téged.

23/N

2011. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az most nem lényeges, de valóban akkor összetört benne valami. Azt hitte, szakítok vele. Viszont mindig azt mondta, hogy tökéletes vagyok neki,és hogy olyan jó velem stb... Mindig úgy tűnt, hogy neki nem kell szebb és jobb lány.. De akkor mégis?
2011. szept. 30. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A lényeg pont az, hogy mit tettél, mit mondtál, amivel megölted őt?
2011. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csúnya szavakkal illettem, és szakítással fenyegetőztem.
2011. szept. 30. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:

De ha szereted, hogy tudod megbántani?

Igazság szerint egyénfüggő, hogy mennyi esélyed van. Attól függ mit érez még, hibáztál, figyelj oda legközelebb és ne hagyd h tönkre menjen a kapcsolatotok. Arra kérlek ha újra kezded vele, vigyázz az érzéseire, mert én magamból kiindulva egy világ törne össze bennem, ha kétszer kéne csalódnom abban akit a világon legjobban szeretek.

L

2011. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem szerelmes már, de külsőleg tetszek neki. Ennyi.

Talán ha újra barátok lennénk..

2011. okt. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!