Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem e még, tegyek e lépéseket, vagy várjak? Másfél hónapja kezdeményeztem az ismerkedést egy netes társkeresőn.

Figyelt kérdés
Én 33 éves vagyok ő 42. Ahogy megláttam a férfi fényképét nagyon megtetszett, írtam neki. Nem válaszolt. Írtam, hogy szomorú vagyok, hogy nem jelzett vissza. Erre azonnal írt. Találkoztunk. Második randi az ágyban végződött. Ez után is hívott, de többet vártam,sms-eket, jelzéseket. Valószínű hogy ezzel is ronthattam el valamit. Leírtam sms-ben, hogy ne nézzen hülyének stb.... Nem válaszolt. Jöttek a kétségbe esős sms-ek, vádlós, esdeklős, stb... folyamat. Semmi reakció. Mintha a levegőbe küldtem volna az üzeneteim, megalázva éreztem magam. De ugyanakkor azt is éreztem, hogy akar engem mert jó volt együtt. Írtam egy smst, hogy mit szólna egy csak szex és más semmi bulihoz. Persze, hogy válaszolt. Azóta többször buliztunk együtt. Nagyon jó volt egymással, mintha ezer éve ismernénk egymás minden porcikáját.Illatgyertyákkal romantikus hangulatban várt mindig a lakásán. Örült nekem, ölelt, fogta a kezem. Aztán egy alkalommal jeleztem, hogy több időt szeretnék vele tölteni. És azóta most megint nem jelentkezik, arra sem, hogy kívánlak.Nem akarom hívogatni, várom hátha jelentkezik. Majd megőrülök utána, mit tegyek, mit írjak neki, hogy bírjam szóra mit érez? Csak szexet akart? Azt is megadnám neki, de az sem kell már?
2011. jan. 1. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:

huh 33 évesen is tarthat itt az ember...? azt hittem akkora már azért van mindenkinek egy alapbölcsessége...


hát a helyzet az h h nem akar tőled semmit az úriember. csak megdugni akart. sztem felejtsd el.

2011. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

R.

ott a pont..

ennél jobban ember már nem is alázhatná meg magát

Nem lesz könnyű, de felejtsd el

2011. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A szex miatt, hogy én ajánlkoztam nem érzem magam megalázottnak, sőt. Soha még ilyen szexuális élményben nem volt részem. Az sms-eket sajnálom, amiket küldtem.

42 éves agglegényről van szó akinek senkije nincs, egyébként csak a munkája. Szerelmes lettem és naiv vagyok. Sajnálom, kövezzetek meg.

2011. jan. 1. 16:23
 4/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Az a probléma, hogy túl hamar odaadtad magad neki:(

Akit komolyabb kapcsolatra keresett, attól nem várta volna, hogy ilyen hamar lefekszik vele.

Ezért akar tőled csak szexet, mert a szemében elvesztetted a méltóságod, amikor lefeküdtél vele:(

Sajnálom, tudom milyen rossz lehet.

2011. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem az a szituáció, mikor te is tudod mi a helyzet, csak magadnak sem mered beismerni.:-(

Szerintem ez a fickó az a tipikus gerinctelen agglegény, aki csak a kényelemre és a szexre hajt. Tehát ha nem keresed, neki az is jó, jól meg van egyedül (vagy mással..), ha meg jókor keresed, jöhetsz, de természetesen csak szex erejéig.

Persze, nagyon nehéz hagyni a fenébe, ha már belehabarodtál, de szerintem akkor is próbálj mást keresni. Gondolj arra, hogy többet érdemelsz, tiszteletet és törődést, nem a kényelmi lyukja vagy egy ilyen embernek..

2011. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez miért baj nálatok férfiaknál? Tudom a hódítás és a vadászat, de ha tetszem neki és jó a szex, miért nem működhet? És miért néz levegőnek, hogy még annyit sem ír hogy hagyj békén részemről ennyi volt. Én úgy ismertem meg mint egy határozott embert aki mindig mindenkor kimondja a véleményét. Most miért nem?
2011. jan. 1. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mondja, hogy részéről ennyi volt, mert akkor nem tudna hintáztatni. Az az egésznek a lényege, hogy ha mégis van kedve ott legyél, egyébként meg tojik rád.
2011. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg csak a szexre hajt, vagy az zavarja, h túlságosan ráakaszkodtál, és nem kell neki ilyen nő rendes kapcsolatra.
2011. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!