Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elkapkodtam az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkapkodtam az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 09:34
 1/4 A kérdező kommentje:

A helyzet a következő : A minap odamentem egy lányhoz , akivel egy osztályba járok , és közöltem vele az egyik órán (egy bók formájában , és minden előismeretség nélkül ), hogy tetszik nekem . Akkor abból nem sok minden lett , de még aznap estefele sikerült ismét mellette helyetfoglalnom, viszont akkor már msn-t cseréltünk . Este egy kis msn beszélgetésbe elegyedtünk , és megkérdeztem , hogy van-e barátja , és , hogy szeretné-e , hogy legyen . Azt mondta , hogy most szakított , és hogy nem igazán vágyik új kapcsolatra , de felajánlotta azt , hogy haverkodhatunk . .. Kicsit meglepett a válasza , mert úgy éreztem , hogy sinen vagyok .

Mivel ilyen téren nincs túl sok tapasztalatom, ezért az érdekelne , hogy a sikertelen próbálkozás oka lehetett-e az , hogy túl gyors voltam , vagy csak szimplán nem én vagyok az esete ? . Az így felajánlott haverkodásba érdemes-e belemenni , illetve , hogy néhány hónap elteltével érdemes lenne esetleg egy második kísérlet ?



20/F

2011. okt. 5. 09:35
 2/4 anonim válasza:

Lehet elkapkodtad mert több dolog is ellen dolgozott abban amit mondtál!

Most szakított...

Meg ez a barátságos dolog se egy remek ötlet mert (tapasztalat)

Vagy megszeret ahogy vagy és nem akar többet és jön a (szar kifogás) hogy "hogy ha lenne köztünk valami akkor tönkre tenné a kapcsolatunkat ha esetleg szakítunk és te túl fontos vagy hogy így veszítselek el"

Na hát ez egy nagy f***ság!! És szíven tudja ütni az embert.

De ha Biztos vagy a dolgodban és tudod hogy lehet valami akkor próbáld meg még egyszer de 50%-al ugorj neki újra hanem minimum 89-el és TUTUI meg lesz a csaj! ;)

Remélem tudtam segíteni :)

26.F

2011. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kapkodtad el, egyszerűen van ilyen. Szerencse kérdése, egy lány, ha azt mondja, hogy nem, az jelenthet igent is meg nemet is, szóval jól tetted, hogy bepróbálkoztál, de nem kell letörni, ha ez nem jött össze. Szerencse, ez most így alakult, ennyi.

18/F

2011. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aranyoskám ***** válasza:
én meg pont az ellentéte vagyok ennek a stílusnak. Ha bejön egy csaj akkor pár hétig haverkodok vele szimplán mert lehet hogy találok benne vmit ami miatt kiesik mint bnő de havernak elfogadom még így is. Viszont a barátságból mindig lehet többt kihozni. Ja meg nyilván ha haverkodsz csak szimplán akkor természetesebben viselkedsz, és mellesleg ha jobban ismer a csaj akkor el tudja dönteni rendesen h akar e vmi komolyabbat tőled.
2011. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!