Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 8 év után nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 8 év után nagy hülyeség elhagyni valakit, egy áhított férfi miatt?

Figyelt kérdés
Egy nőgyógyászért vagyok oda, pedig csak kétszer voltam nála. A felismerés óta nem érzem jól magam a kapcsolatomba, csak az újra vágyom. Két éve már volt ilyen érzésem, akkor túljutottam rajta. Most is túl fogok? Nagyon szeretném az új kapcsolat varázsát, hogy fontos vagyok valakinek, szeretne velem lenni, gondoskodik rólam. Mit tegyek?
2009. jan. 27. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
ezt neked kell tudni.Én egy áhított férfiért nem hagynám el a párom.Szóval nem tudom be jössz e neki(dokinak).Azt kéne legelőször kideríteni.Addig maradj a pasiddal.Tudom ez gusztustalan,de jobb mint két szék közül a pad alá esni
2009. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy bejövök-e neki. Már gondoltam, hogy elmegyek a rendelésére valami miatt. Amúgy én sem akarom így elhagyni a barátom, amíg nem tudom.
2009. jan. 27. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
8 évet én nem kocáztatnék vagy legyél vele v ne, gondolj bele ha fordítva lenne, te mit reagálnál mi lenne veled?
2009. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

feladnál 8 évet 1 akárkiért aki bejön neked??

már a gondolat is szánalmas,hánynom kell az ilyen emberektől.Inkább beszélj a jelenlegi pároddal ,hogy foglalkozzon veled többet,legyen veled.

2009. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ha 8 éve együtt lennék a barátommal, és amúgy jó lenne a kapcsolatunk, biztos nem dobnám csak úgy oda a semmibe egy új, de rizikós kapcsolat kedvéért, utánunk a vízözön alapon. hány éves vagy? tudod, mennyire szerencsés vagy, hogy van egy ennyire stabil kapcsolatod? ritka az olyan ffi, akivel meg lehet állapodni manapság! a btod nyilván szeret, elviseli a hibáidat. semmi garancia rá, hogy a nődokid is így lesz vele. akkor meg aztán verheted a fejed a falba, hogy otthagytad a biztos pontot jelentő kapcsolatodat.
2009. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!En azt mondom, hogy az ido nem számít, és akárhogy is 8 év, ha nem érzed már jól magad vele vagy nem torodik veled eleget, akkor felesleges vele maradnod!!Az élet túl rovid ahhoz, hogy egy embernek adjuk, akit nem szeretunk igazán...De ha viszont csak tetszik az a másik akkor nem érdemes gondolkodás nélkul feladni a kapcsolatodat..
2009. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia! Én csak a saját példámat tudom felhozni. 27 éves vagyok, volt egy 6 és fél éves kapcsolatom, már eljegyeztük egymást, de valahogy nem volt meg az a szikra közöttünk. Együtt éltünk 3 éve mikor találkoztam valakivel, aki megmozgatott. Teljesen ki voltam bukva hogy hogy lehetek ilyen hülye, hogy egy másik férfi iránt érzek vonzalmat, hogy miért pont velem történik meg mindez. Aztán sok-sok mérlegelés és beszélgetés után döntöttük. Szétköltöztünk hogy megpróbáljuk egymás nélkül. Én azzal a sráccal összejöttem igaz, csak 2-3 hétig és rájöttem, hogy csak egy csaj voltam az életében, akit megkapott,de nem fájt! Azért mert kaptam tőle szenvedélyt és sok-sok tanulságot. A vőlegényemmel csak úgy laktunk egymással,mintha testvérek lennénk és alig volt szex közöttünk, amit nem is bántam a vége fele, mert már attól kirázott a hideg, ha csak hozzám ért. Nagyon durva, mert ez kb. egy hónap alatt zajlódott le, mármint ez a taszító érzés. Eltelt egy hónap és eljött a cuccaiért. Ő is belátta hogy ez amolyan lakótársas dolog volt nálunk és nem szerelem. Bevalotta, hogy amikor elköltözött nem is én hiányoztam neki hanem a főztöm... Azóta megnősült és van már gyereke és nekem is 6 hónapos a babám. A mostani páromat össze sem lehet hasonlítani vele. Nem tudom hány éves vagy, de nekem így utólag az volt a bajom hogy nem éltem ki magam a kapcsolat előtt. Soha annyi bókot és randimeghívást nem kaptam mint amikor különköltöztünk és megtudták hogy "szabad" vagyok. Ez a női egómnak nagyon jót tett. DE!!! Aki miatt ez az egész elindult annak a nevét sem érdemes megemlíteni. Tudom hogy harcolsz az érzéseid ellen, de nem tudod leküzdeni őket. Ha kíváncsi vagy ideig-óráig elfojthatod magadban, de végül úgyis a kíváncsiság győz. Nálam így volt és nem bántam meg. Megismertem egy-két férfit és rájöttem milyenek. A párommal most már 3 éve vagyunk boldogan együtt és örülök hogy így alakult. Persze ami nálam jól alakult nem biztos hogy másnál is jól fog. Ezt tényleg neked kell tudnod. Ne kapkodj, és beszélj a barátoddal is hogy figyeljen többet oda rád, mert ezt igényled. Szerintem ha szeretitek egymást van megoldás és egy lángolás miatt kár lenne ha szakítanátok. A mostani kapcsolatomba belegondolva így cselekednék. Látod! Minden ember és minden kapcsolat más, ezért nincs könnyű helyzeted, de hidd el akárhogy is alakul a családjára az ember számíthat.

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, úgy látszik belőlem is most jött ki ami kikívánkozott.

2009. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!