Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Mit kéne tennem? 22 éves srác vagyok normális komoly választ, nemet kort kérnék.

Figyelt kérdés

Én egy félénk visszahuzodó csendes nehezen megnyíló és ismerkedő tipus vagyok.Ennek az az oka h nem látok születésem óta az egyik szememre és nem érzem magam teljes értékű embernek. Figyelnem kell a kontaklencsémre is h tiszta legyen, mert nem akarom h vki észre vegye h nem látok az egyik szememre,ezért nincs önbizalmam és nem volt még bnőm sem és a csók sem volt még meg.. Néha úgy érzem h soha nem lesz bnőm. Lassan életunt leszek.

Az életemről röviden: Fősulira járok és kolis vagyok, egy héten 3-4 napot vagyok ott. Suli után megyek vissza a koliba és utána végig bent ülök a szobában és vlmit csinálok,mert nincs vlmi sok ismerösöm,nem járok ott sehova sem nagyon (egyedül nincs hangulatom). Aztán ha itthon vagyok éjjel dolgozom és nappal segitek az otthoni üzletben, vagy tanulok, vagy ha időm van tv-zek de szinte ki sem mozdulok még a szobámból sem..és ez így megy körforgásban..Az itteni barátaim is elmaradoztak mellőlem..

Szüleimmel megvagyok,de nálunk soha nem volt meg az a nagy családi légkör meg -beszélgetés..néha már-már idegesítenek h állansdóan csak a munka a téma..

Nem tudom mit tegyek..


2011. jan. 2. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan srácot, aki alig lát az egyik szemére, nem is néz ki túl jól, de a szövege miatt bármelyik nőt megkapja. Először el kellene fogadnod magad olyannak, amilyen vagy. Ha már nevetni is tudsz magadon, akkor minden sokkal könnyebb lesz.
2011. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Az az érzésem, hogy te akkor is introvertált típus lennél, ha látnál mindkét szemedre. Ugyanis nem olyat ismerek. Szerintem annyira, de annyira felesleges paráznod és kevesebbnek érezned magad emiatt, és ezt lányként mondom. Engem abszolút nem zavarna, és ezzel még rengetegen vannak így. Próbálj meg újra eljárni ide-oda a haverokkal, mert ennek nem lesz jó vége. Ha depressziós leszel, onnan rohadt nehéz lesz kimászni.
2011. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Nem olyat ismerek = nem egy olyat ismerek. (Gyorsabban írok, mint ahogy gondolkozom, bocsi. :D)
2011. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy néhol kicsit "kegyetlen" leszek, de veled nagyon nagy gázok vannak.

Először is, attól, hogy félvak vagy, még élhetsz teljes értékű életet. De nem tudom, miért várod el mástól, hogy teljes értékű embernek gondoljon, ha te se érzed magad annak?

És ha bárki észreveszi, akkor mi van? Max rákérdez. Nem fog kiröhögni, nem fog ezért kevésbé beszélgetni veled senki. Gondolkodj azon, hogy milyen hátrányokkal jár a helyzetet, és észre fogod venni, hogy ezzel együtt lehet élni, és kell is, hiszen életed végéig így lesz. Próbáld elfogadni.

Következő, hogy úgy érzed, sosem lesz barátnőd. Hát az öledbe hullani tényleg nem fog! Azért tenni is kell ám... Ha ki se mozdulsz, hol akarod megtalálni a szerelmet? Egy egyetemen/kollégiumban azért van ismerkedési lehetőség, és nem feltétlenül csak barátnő szerzésére, hanem azt mondtad, az ismerősöd is kevés... Minél több emberrel ismerkedsz meg, annál szívesebben fogsz kimozdulni. És különben is, az embernek szüksége van barátokra.

Próbálkozz, sokat. Abban a helyzetben, ahogy te vagy, bárki életunt lenne, ezért kell rajta változtatni. Gondolom, nem akarod így leélni a további életed...

2011. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dilettáns döggomba, te tetszel nekem :)
2011. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Helló!


Nem akarlak megbántani, de pont olyan helyen és helyzetben van hogy, nem lenne bonyolult ismerősöket szerezni. Fősulin vagy és még kolis is, csak a kezedet kéne kinyújtani.

Ehelyett mit csinálsz? semmit, mert ez az igazság. A gyökerénél fojtod el bármiféle kapcsolat kialakulását..

Tudod van jó sok mocsok ember a világban akik, ha fél szemedre sem lennél vak, akkor is fikáznának... Elhiszem hogy elbátortalanít ez a dolog, de ez nem világ. Itt ne várj megoldást, mert magadnak kell megoldani. Egyszer muszáj lesz megnyílnod mikor? az rajtad áll. Próbálj elvonatkoztatni az egésztől, ha ne adj isten lemész bulizni valakikkel stb Ne az járjon az eszedbe miért mentél le, a szemeddel sem foglalkozzál, mert bulizni mentél és nem rinyálni.

2011. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem attól mert az egyik szemedre nem látsz nem kell magad kevesebbnek érezned a többiektől =)

Merjél bátran megnyílni mások felé =)

beszélgess, ismerkedjj =)

tudom hogy nehéz annak aki nem meri, mert félénkebb :D

az én barátom is ilyen , és akkor csak próbáld meg kimutatni hogy mit is szeretnél mondjuk a barátomból indulok ki :D

ha egy lánnyal megismerkedsz és beszélgettek , próbáljj meg egyre közelebb ülni hozzá :D de csak úgy h ne vegye észre =)és amikor elég közel vagy előbb adj neki az arcára egy puszit, szóval csak óvatosan közeledj hogy ne lássa hogy mennyire nyomulni akarsz rá :D

vidd el mondjuk moziba fog meg a kezét :D menni fog ez ;)

..

a családoddal meg ha a munka a téma akkor ne nagyon foglalkozz vagy ha nagyon beszélni akarsz velük akkor próbálj más témát keresni :D biztos van amiről mindenki szívesen beszél :D kicsit nosztalgiázzatok :D

..

A koliról meg annyit :D hogy ott is menj oda a fiúkhoz ha van téma amihez hozzá tudsz szólni akkor nyugodtan szólj közbe :D hidd el hogy ha kicsit nyíltabb leszel találsz barátokat is :D

2011. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Másrészt tudni kell röhögni magunkon, én pl dadogok, de poént csinálok belőle... 1-2 intelligens azért beszólogat, de lepattog rólam, mert csak röhögök rajta... Engem telefonbetyárnak hívnak, mert a telefonszámlám sok 2x annyi időbe telik valamit elmondani mint másoknak...

Te ennyire erővel lehetnél sasszem... poénnak kell felfogni..

2011. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem látok a jobb szememre, 3 éves korom óta. Engem sosem zavart. Nem is értem, hogy téged miért irritál, hiszen, ha valaki rád néz, akkor az nem veszi észre. Nincs a homlokodra írva.
2011. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hello kérdező. :)

Én fiú vagyok és mintha csak az én helyzetemet írtad volna le. Én is tompalátó vagyok az egyik szememre, és kicsit visszahúzódó is vagyok. 26 vagyok és már majdnem hogy 2 éve nincs se barát se barátnő, és kissé én is életunt vagyok néha rámjönnek ezek az érzések, hogy nincs mellettem senki és az rohadtul rossz. :S. Kéne már nekem is valaki...mindig megfogadom, hogy most elkezdek ismerkedni, le kell győzni az elutasítástól való félelmet, ami nem könnyű. A te helyzeted még könyebb, mert te legalább társaságba vagy a fősuli miatt, de én már suliba se járok. Nekem csak az internet van mint lehetőség az ismerkedésre főleg ilyenkor télen hova tudnék menni? :S Próbálkozz meg esetleg cseten ismerkedni én is ott ismerkedek, és az ad nekem kis önbizalmat, addig is virtuális társaságban vagyok, és így nem érzem magam egyedül.

Egyébként meg BÚÉK. :)

2011. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!