Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves barátommal 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves barátommal 2 és fél évig csak telefonon tarottuk a kapcsolatot. Ő szerelmes belém, de én mindig nemet mondtam neki. Most 2 hete mondtam neki, hogy jó próbáljuk meg, mert beleszerettem, tagadni nem tudom. Miért nem keres? Miért fordult el tőle

Figyelt kérdés
Szűz még a srác,de én nem.Mondtam neki hogy anyu ellene lenne,és mikor ezt beszéltük,megigérte hogy másnap felhiv.Azóta is hiv.Kinyomja ha hivom,letagadtatja magát meg ilyenek.Február 27-én beszéltem vele utoljára.Miért csinálja ezt ha szeret,és velem akar lenni,és én is.Talán megilyedt volna? Nem tudok nélküle élni,és az a legrosszabb hogy nem tudom miért fordult el tőlem.Segitsetek mit csináljak? 21 leszek
2008. márc. 9. 15:04
 1/4 anonim válasza:
67%

bocs dehh nem értem:/


"Azóta is hiv"

akkor miért nem veszed fel??

2008. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta is hív" kijelentés valószínűleg cinikus hangnemű=nem hívja a srác őt.

Lehet ráunt erre az egészre, h te eddig nem akartál semmit, vagy csak játszott veled és most hogy belebonyolodtál komolyabban, rájött hogy még sem kell neki ez az egész!

Nem értem, hogy anyukád miért lenen ellene? És miert nem találkoztok? irj még légyszi, mert igy nem nagyon tudunk segíteni.Amiket irtam azok mind csak feltételezések. klyd

2008. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt hiszik hogy hazudik,meg csúnya,meg hasonlok. de én szeretem akármilyen csúnya. mert mindketten tudjuk hogy egymás nélkül nem megy,és hogy minket egymásnak teremtettek.És mikor igent mondtam a kapcsolatra azóta se kép se hang. nem tudom miért nem találkoztunk.valahogy mindig húztuk halasztottuk.meg én tagadtam előtte hogy szeretem,és ha taliztunk volna,nem birtam volna megállni h ne csókoljam meg,és inkább nem taliztunk,hanem mindig telefonáltunk.Este 10től hajnal 4ig folyamatosan, rengeteget beszéltünk. de ma már belátom h nagy hiba volt nemet mondani mind idáig.Bele unt? egyszerűen nem tudok rá választ adni/kapni.Csak hogy MIÉRT? Akkor nem szeret? Vagy rám unt? Vagy megilyedhetett hogy első komoly kapcsolata lenne? Fog még keresni vagy hagyjam? De nem tudom el felejteni....
2008. márc. 9. 17:53
 4/4 anonim válasza:
hát elég összevissza írsz, nem túl érthető...mondjuk a lényeg nagyjából igen..sztem így h már elérhető vagy és te is szeretnéd, nem kellesz neki..neked meg pont most kell egyre jobban, h elérhetetlen..amúgy biztos h 20 éves vagy???:)
2011. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!