Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Vonzódom a barátom barátjához.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3,5 éve vagyok együtt a barátommal, lassan fél éve egy albérletben lakunk két barátjával. Az egyikkel, aki mondjuk legyen B nagyon jól elvagyunk. Az elmúlt egy hónapban azt vettem észre, hogy szinte minden nap flörtölünk. Nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elveszíteni, de egyszerűen vonzódom B-hez. Filmet nézünk egy ágyban mikor nincs otthon a párom és simogatja a kezem, megjegyzéseket tesz, hogy csinos és sexi vagyok, együtt készülödünk a fürdőben, fogat is mostunk együtt. Szilveszterkor elég erotikusan táncoltunk. Mikor hazaértünk még rágyújtottunk, és kb.5 cm-ről beszélgettünk és nem sokon múlt hogy ne csók legyen belőle. Mikor elszívtuk a cigit, azt mondta inkább elmegy aludni, nem szabad engednünk a kísértésnek. Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Vonzódom hozzá és imádok vele flörtölni. Lehet, hogy ez a miatt van, hogy a páromtól mióta összeköltöztünk nem kapom meg a gyengéd érintéseket stb. , B-től meg igen?
2011. jan. 2. 13:43
 1/8 anonim válasza:

Le kellene ülni a barátoddal, ha lehet, mi hiányzik a másiknak, mielőtt baj történne. Sokszor valami kis dolog van a háttérbe. Nem lenne baj, ha megtudnád mi az oka a simogatások elmaradásának.

Te is azért flörtölsz vele mert nem kapod meg tőle azt amit régen.

2011. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Édeshármasra még nem is gondoltál?
2011. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak vadászösztön és élezed,hogy tetszel másnak is.Ha 2 fiúvval élsz együtt könyedén találhatod vonzónak mindkettőt,de döntened kell.

Szerintem maradj a pároddal,mond el,hogy kicsit több gyengédségre vágysz,távolodj el a másik pasitól.Képzeld Te mit szólnál ha fordított helyzetbe egy lány lakótársatokkal csinálná ezt a párod...

Mindenkit meg lehet unni,a másik pasira is ráunnál és akkor jön a 3?Tisztelet és szeretet kell egy jó kapcsolathoz,a szerelem nem mindíg elég.

2011. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene gondolkoznod egy új albérlet keresésén.
2011. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A : barátod

B : barátod barátja

C : te

képletek :

A + C = helyes

A + B = FFUUUUUU

B + C = biztos szereted ?

A + B + C = édeshármas .

C = ez azért nem ugyan az !

2011. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az édes 3-as miért elfogadható???
2011. jan. 4. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a párod barátjával flörtölsz és összejössz vele akkor:GRATULÁLOK!!!ÖN EGY RIHERONGY!!!Meg még sok megjegyzésem lenne erre de azt nem firtatnám...A lényeg az hogyha a párod szereted akkor még a simogatás is megcsalásnak számít hogy hagyod mert erre te hagyod magad és nem vágod pofon és stb...A párod palijával biztos össze tudnál jönni de utána a párod 2 ebert fog elveszíteni és nem csak téged.Én a helyedben vagy költöznék vagy költöztetnék!!!ha már ott van a kisértés akkor nemtom mit érzel a palid íránt de az biztos hogy nem szerelem...Legyél őszínte mindenkivel és majd megoldódik...

Üdv!

2011. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem elfogadható a 3-as.Szerintem a szex 2, KIZÁRÓLAG 2 emberre tartozik. Nem 3 emberre találták ki, akkor a csajnak 2 puncija lenne, illetve a srácnak 2 farka:)


Én a helyedben átgondolnám, mi az, ami hiányzik a kapcsolatodból, és aztán azt, hogy van-e rá esély, hogy ezt megkapd még valaha az aktuális pasidtól. Ha nagy dolog, nem kell csodákra várni szerintem, 3,5 alatt már kb a kapcsolathoz való hozzállás berögzül nagyjából az emberbe.

Ha ez nem megy, de úgy érzed, hogy vonzódsz továbbra is a lakótárshoz, akkor nincs mese, szakítanod kell a barátoddal, mivel nem szereted, és előbb utóbb megcsalás lesz a vége- ha nem pont a lakótárssal, akkor valaki mással, szóval az új albi keresés semmit nem old meg, csupán egyfajta strucc stratégia.

Amúgy 3,5 év sok idő, készülj fel, hogy nehéz lesz szakítanod vele, ha erre esik a választás, sokáig fog hiányozni, de majd könnyebb lesz , higgy nekem!


De arra kérlek, és könyörgök neked, hogy ne cseszd el se a te, se az ő fiatalságát, csak azért, mert megszoktad és ha egy percnél tovább felmerül a kétely, hogy szakítanod kéne, ne habozz.

2011. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!