Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódom a barátom barátjához....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a barátom barátjához. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3,5 éve vagyok együtt a barátommal, lassan fél éve egy albérletben lakunk két barátjával.


Az egyikkel, aki mondjuk legyen B nagyon jól elvagyunk.


Az elmúlt egy hónapban azt vettem észre, hogy szinte minden nap flörtölünk. Nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elveszíteni, de egyszerűen vonzódom B-hez.


Filmet nézünk egy ágyban mikor nincs otthon a párom és simogatja a kezem, megjegyzéseket tesz, hogy csinos és sexi vagyok, együtt készülödünk a fürdőben, fogat is mostunk együtt.

Szilveszterkor elég erotikusan táncoltunk. Mikor hazaértünk még rágyújtottunk, és kb.5 cm-ről beszélgettünk és nem sokon múlt hogy ne csók legyen belőle. Mikor elszívtuk a cigit, azt mondta inkább elmegy aludni, nem szabad engednünk a kísértésnek.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak.

Vonzódom hozzá és imádok vele flörtölni.

Utáltam mikor bemutatott a párom neki és jött hozzánk,de mióta összeköltöztünk nagyon forr köztünk a levegő...

Már a párom is megjegyezte,hogy sok időt töltünk együtt B-vel.

Lehet, hogy ez a miatt van, hogy a páromtól mióta összeköltöztünk nem kapom meg a gyengéd érintéseket stb. ,B-től meg igen?

Nem tudom mit csináljak, nagyon szeretem a barátomat,de érdekel,hogy milyen lenne B-vel a csók,a sex...


2011. jan. 4. 17:45
 1/6 gersem válasza:
szép kis galeri
2011. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
alapból ha szeretsz valakit nem csalod meg... főleg nem 3.5 év után demivel elnézem dugni van kedved csináld a Nagy B vel aztán menny vissza az A hoz vagy csináljátok hármasban és akkor megvan az egész ABC .
2011. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a koleszos éveimből ismerős ez a "pasim legjobb barátja de jó" szitu:)

Én feltettem mindent egy lapra:lefeküdtem vele és a szexen keresztül megfogtam magamnak.Ő a legjobb haverjával összeugrott velem meg összejött.1,5 évig voltunk együtt.

Nem volt olyan extra,sőt mondhatnám,hogy másképp képzeltem el az egészet vele.

A végére annyit,hogy nagyon megbántam,hogy miattam mentek szét,már nem tennék ilyet.De hiába ,mindenki a saját kárán tanul.

Azt tanácsolom,ne foglalkozz a "B"-vel,nem éri meg.

Vagy megfogadod vagy nem.

pussz

31/N

2011. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát bazz... ha összejössz a barátod barátjával, akkor szegény srác egyszerre 2 szerettét fogja elveszíteni és nagyon meg fog törni. már most sajnálom. te meg szégyeld magad.
2011. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igenis,máris elkezdem szégyelni magam :D:D:D
2011. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel az én volt barátnőm is kevert az egyik legjobb haverommal , ezért annyit mondanék neked , hogy egy jó nagy k.rva vagy ;) már bocs
2011. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!