Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyukája kettőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyukája kettőnk közé akar állni...Mit csináljak? Nem veszíthetem el mert abba belehalok!

Figyelt kérdés

A barátom anyukája kettőnk közé akar állni...ő nem dolgozik mert az apukája viszi a pénzt és így is nagyon jól élnek így nincs szükség arra hogy ő is dolgozzon,ezért csak otthon takarít és mivel nincs jobb dolga az egyetlen fia után koslat mindig hívogatja hol van meg ilyesmi és most volt egy kis balhéé hosszú lenne leírni de röviden tényleg csak annyi hogy elmentünk mc-be mert volt 2 szabad óránk és anyukája óriási balhét csinált ebből a lényeg hogy anyukája le k******t,eltiltott minket de mi osztály társak vagyunk a barátommal viszont a suliból is kiakarja venni :( viszont ha kiveszi tényleg nem tudunk találkozni és vége lesz mert akkor már minden hiába...de abba belehalnék mit csináljak????Az anyukája mindenért engem okol ha a fia rosszul tanul ha vissza beszél mindenért,mért nem tudja elfogadni hogy most már nem ő az egyetlen nő a fia életében!?

(16 éves lány)


2009. jan. 27. 17:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

hát ez tényleg érdekes történet:)

remélem nálunk is majd minden rendbe jönn

mondjuk ma az iskolában,barátom úgy kezdte a napot hogy azt mondta beszélt reggel anyukájával és anyukája bocsánatot kért és azt mondta át mehetek bármikor csak tanuljunk meg ilyesmi...hát pifff én ezek után biztos nem megyek át,mert ez már a második eset volt hogy le k**vázott és én úgy érzem nem érdemeltem meg 1x sem és azért mert ő pl menstruál vagy rossz passzban van...nem fogom eltürni a baromságait,inkább nagy ívben próbálom kikerülni!!!

2009. jan. 28. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!