Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy egy kapcsolatban a pasi mindig mondogatja a barátnőjének hogy ha este haza ér csörgesse meg?

Figyelt kérdés

Ilyen téli csúszós időszakban megértem hogy esetleg aggódik a pasi a barátnőjéért. De ez meddig lehet csinálni ?


18/L


2011. jan. 3. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg nem szólsz neki kedvesen, óvatosan, hogy kedzi idegesíteni. Ha csak állsz és várod a sültcsirkét, akkor nem lesz eredmény.
2011. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk 3 éve megy így :) Egyszerűen nagyon szeret, és így mindig aggódik, félt, nehogy bármi bajod essen. Nekem pl. az utcán el nem engedné a kezem a barátom, és a legnagyobb hidegben, hajnali 2kor is hazakísér, pedig a busz a házunk előtt rak le, míg Ő 20 perc sétára lakik... Szerintem inkább örülj neki, hogy biztonságban szeretne tudni Téged, azért 1 csörgetésbe nem halsz bele :) 20/L
2011. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy aggódás miatt. Lehet csak jólesik neki, hogy tudja...rá gondolt a barátnője:)

(rossz nyelvek szerint csak ellenőrzi, hogy nem e másnál van a nő)

Talán idegesít, hogy ilyet kér tőled?:D

2011. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De e mögött az nem állhat hogy mondjuk féltékenységből mondja hogy tudja hogy mikor értem haza ?
2011. jan. 3. 15:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem idegesít csak kíváncsi vagyok arra hogy miért mondja hogy csörgessem meg amikor haza érek.
2011. jan. 3. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi is mindig megcsörgettük egymást a párommal, hogy tudjuk egymásról, egyben hazaértünk.

Én sem éreztem tehernek, pedig engem biza' sokkal nehezebb megerőszakolni vagy kirabolni mint őt.;)


23F

2011. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is van mikor mondom a barátnőmnek, hogy csörgessen meg ha hazaért. De nálunk úgy van, hogy csörget és utána rögtön le is rakja, nem veszem fel. Így tudom, hogy rendben hazaért és pénzbe sem kerül.
2011. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem beteges.
2011. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

féltékenységből??? figyi, mobillal akárhonnan megcsörgetheted, ha éppen másik pasival smárolsz egy híd alatt akkoris :D

szimplán csak aggódik. ha zavar, mond meg neki h értékeled az aggódását de már uncsi a dolog :D

25L

2011. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
velem ilyen nincs, mert engem bármikor bárhonnan hazakísér :) (2 utcányira lakom tőle) :):):)
2011. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!