Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik szerelem nélkül házasodta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerelem nélkül házasodtak, a nézeteltérések rendezése, egymás hibáinak tolerálása, a szex hogy megy érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 17:17
 1/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokan házasodnak szerelem nélkül.
2011. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A szerelem nem tart örökké. Én szerelmes voltam egy olyan pasiba, aki nem a férjem lett. Másik pasiba azóta nem lettem szerelmes. Ha ez így megy tovább, akkor sose lesz férjem, most nem arról van szó, hogy annyira akarnék férjet magamnak, de hát sokan élnek házasságban.

Egy házaspárról tudok a környezetemben, akik szerelem nélkül kötöttek házasságot és már jó pár évtizede együtt vannak.

2011. jan. 3. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Hogy vagy mostanában..?

2022. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!