Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejovok-e neki mindig megerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejovok-e neki mindig megerint es kozel huz magahoz vajon ez jelenthet neki vlmt vagy csak baratilag csinalja?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel mar nagyon regota ismerjuk egymast es mostanaba eleg kozel kerultunk egymashoz.Mikor nezunk filmet akk mindig simogatja a combom es neha neha megfogja a fenekem es szokta mondani h milyen jo a seggem
2011. jan. 3. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
persze :D
2011. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beindul tőled xD
2011. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Még szép hogy tetszel neki:D

Biztos hogy többet akar tőled:)

2011. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ja es meg egy dolog egyszer megakartam fogni a kezet ugy osszekulcsolva de nem sok ideig engedte aztan most a mult heten megint megfogtam ugy osszekulcsolva a kezet es akk engedte.Ja es koszi a valaszokat!!!

Es szerintetek lehet belole vlm vagy erez irantam vlmt mert irta a masodik valaszolo h beindul tollem es felek h csak szexualisan vonzodik hozzam

2011. jan. 3. 22:05
 5/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Gondolom elég időt töltesz vele ahhoz, hogy ezt megtapasztald;) Több lehet belőle ha te is akarod..
2011. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!