Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem értem miért csinálja ezt

Figyelt kérdés

Tegnap este szakított a párom velem.Egyszerűen bejelentette hogy van neki másik nője!De nekem ez így nem áll össze sehogy sem!Ugyan is a múlt hétvégét együtt töltöttük minden rendben volt!Akkor még azt bizonygatta hogy nagyon szeret meg minden!Még a legjobb barátja is 4 szemközt azt kérdezte h tudom e h nagyon szeret a volt párom!Erre mikor eljöttem mint akit kicseréltek volna!Nem is keresett se semmi!Nekem van egy olyan érzésem h az anyukája kavart be,mert nem nagyon csíp!

De itt jön a bökkenő h babát várok tőle,s ezt tegnap derült ki!Mikor írta hogy szakítani akar én mérgemben megírtam neki,hogy babát várok és hogy nem vetetem el!Erre közölte hogy ebbe neki is van beleszólása stb!Én meg közöltem hogy az égvilágon semmi köze hozzá,és legyen boldog a barátnőjével!Babát nagyon szeretném mert már én se vagyok gyerek.Mit csináljak???


2011. okt. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért abban igaza van h van beleszólása.
2011. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem azért akarod a babát, mert titkon abban reménykedsz, hogy ettől majd visszacsábul hozzád, akkor tartsd meg. Ha meg ilyen számító p*csa vagy... Azt inkább nem kommentálnám, de képzeld ide a lehető leglesajnálóbb és megalázó szavakat.
2011. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért akarom megtartani mert abban reménykedem hogy vissza jön!Hanem azért mert lassan eljár felettem az idő!29 éves vagyok s már vágyom egy babára!Még akkor is ha egyedül kell felnevelnem!
2011. okt. 22. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Tartsd, meg a babár ha szeretnéd! :) Ne foglalkozz a h*lye exeddel. Nem ő az véletlen amúgy?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!